RBnuoma ‒ IVnet vs Makroflex (76:82)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą

2015 lapkričio 25 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 1220

Trečiadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko 30+ lygos „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „RBnuoma ‒ IVnet“ (šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai). Tik rungtynių pradžioje „RBnuoma ‒ IVnet“ sugebėjo pabėgti nuo varžovų , tačiau svečiai greitai atsitiesė ir perėmė iniciatyvą į savas rankas, kur išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos. „Makroflex“ iškovojo pergalę, rezultatu – 76:82.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa, kuri greitai įgijo 7 taškų pranšumą ( 9:2). Vis dėlto, šeimininkams nepavyko palaikyti tempo, o „Makroflex“ atrado savąjį žaidimą, kur su kiekviena ataka mažino skirtumą bei likus žaisti apie minutę išlygino rezultatą ( 11:11). Paskutinėmis sekundėmis taiklus J.Leitano tritaškis metimas leido svečiams įgyti trijų taškų pranašumą – 11:14.

Antram kėlinukui prasidėjus „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa surengė spurtą 10:0 bei persvėrė rezultatą į savas rankas ( 21:17). Toliau ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis. „Makroflex“ ekipos narys, D.Milaknis, smeigė du tolimus metimus, kur svečiai įgijo keturiu taškų pranašumą ( 23:27). „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos puolimas ir gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudojo svečiai, kur padidino pranašumą iki dviženklio ( 26:41). Kėlinuko pabaigoje „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai pavyko atsitiesti ir sušvelninti skirtumą iki 11 taškų – 30:41.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus „Makroflex“ toliau išlaikė dviženklį pranašumą, tačiau „RBnuoma ‒ IVnet“ komanda pradėjo išnaudoti varžovų gynybos spragas, kur ataka po atakos sumažino skirtumą iki trijų taškų ( 47:50). Ketvirčio pabaigą užtikrinčiau sužaidė svečiai , kur atstatė pranašumą tik 6 taškų – 53:59.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. „RBnuoma ‒ IVnet“ surengdavo spurtus, tačiau iškart sulaukdavo atsako iš varžovų ( 62:71). Vis dėlto, „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai pavyko apsiginti nuo varžovų atakų ir sumažino skirtumą iki 3 taškų, bet N.Dirsė smeigė svarbų tritaškį, kur pranašumas padidėjo iki 6 taškų ( 71:77). Rungtynių pabaigoje „RBnuoma ‒ IVnet“ komanda dar bandė vytis varžovus, tačiau „Makroflex“ nepaleido pergalės iš rankų ir iškovojo pergalę, rezultatu – 76:82.

„Makroflex“ tai buvo ketvirtoji pergalė iš penkių galimų, o „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipa dar nepajautė pergalės skonio šiame sezone.

RBnuoma ‒ IVnet: Gražvydas Davidavičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Jonas Janickas – 17 tšk., Mantas Kleiza – 17 tšk., Tomas Kavaliauskas – 13 tšk.

Makroflex: Justinas Leitanas – 18 tšk., Martynas Motiejaitis – 15 tšk., Donatas Rimkevičius – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Deividas Milaknis – 14 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė Asociaciją „Krepšinio pasaulis“ (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Korys“ po atkaklios kovos įveikė „Makroflex“ komandą (2016 kovo 08 d., antradienis, 23:56 val.)Emocingose rungtynėse „Šernai“ nugalėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:57 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Nerezultatyviai žaidę „Acme ‒ Jabra“ krepšininkai turėjo pripažinti „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipos pranašumą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavęs „Korys“ išvargo pergalę prieš „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:45 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)„UNO“ tik ketvirtame kėlinuke susidorojo su „RBnuoma ‒ IVnet“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:45 val.)Lemiamose ketvirtfinalio rungtynėse „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ lengvai įveikė „RBnuomą ‒ IVnet“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 21:27 val.)