BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ vs DINAMO (69:53)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 08 d., Antradienis, 21:00 val. @ Drobės sporto salė, Drobės g. 62, Kaunas LT-45188

Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" pergalė "Laikinosios Sostinės Mažojoje Taurėje"

Edvinas Aniulis bando blokuoti Giedrių Žibėną
2007 gegužės 08 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 4320
Šį antradienio vakarą "Laikinosios Sostinės Mažosios Taurės" E pogrupyje "Baltijos Baldų Grupė" priėmė "Dinamo" komandą. Aikštės šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios vis krovėsi pranašumą ir galiausiai šventė įtikinamą pergalę rezultatu 69:53.

Sutikimas prasidėjo abiejų ekipų žaidėjų klaidomis bei netaikliais metimais. Pirmieji įsižaidė svečiai pelnę šešis taškus be atsako. "BBG" taip pat netruko įsižaisti ir spurtavę 12:2 išsiveržė į priekį. Likusį pirmojo ketvirčio laiką aikštėje vyko lygi atkakli kova ir po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai turėjo šešių taškų persvarą – 19:13.

Antrajame kėlinuke aikštėje vyravo apylygis žaidimas. "BBG" kėlinio gale pelnė devynis "sausus" taškus ir taip įgijo dviženklį pranašumą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 33:21.

Po pertraukos aikštėje vyko gražus, rezultatyvus krepšinis. Abiejų komandų žaidėjai daug mieliau puolė nei gynės. "BBG" pamažu didino savo atotrūkį ir prieš paskutinį ketvirtį pirmavo jau 17-a taškų – 55:38.

Per ketvirtajį kėlinuką šeimininkai ramiai išlaikė saugią persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 69:53.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Tomas Strioga kalbėjo: "Nesublizgėjom, sužaidėm normaliai. Visa šaika gavo pažaist".

"BBG" gretose 27 taškus pelnė Vytautas Remeikis, 21 – Marius Kandrotas.

"Dinamo" ekipoje 17 taškų surinko Giedrius Žibėnas. Dvigubą dublį atliko Aurimas Daraškevičius – 10 taškų, 11 atkovotų kamuolių.

Šeimininkai susitikimo teisėjams D. Baniulaičiui ir Z. Mazilevskiui skyrė po 10, svečiai atitinkamai 9 ir 8 balus.
"Baltijos baldų grupė" pateko į "LS" mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 29 d., antradienis, 23:18 val.)"Energijos sistemų serviso" krepšininkai jau laukia varžovo "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės pusfinalyje (2007 birželio 03 d., sekmadienis, 22:55 val.)"Baltijos baldų grupė" pateko tarp 16-kos stipriausiu ekipų (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 00:07 val.)"Kauno Energijos" krepšininkai pergalingai pradėjo "Laikinosios Sostinės" mažosios taurės turnyrą (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 18:43 val.)"Kauno Energija" iškovojo antrąją pergalę bet viskas baigėsi incidentu (2007 gegužės 15 d., antradienis, 23:00 val.)Namų sienos padėjo "Dinamo" (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:09 val.)