ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ (78:55)Laikinoji sostinė M » Atkrintamosios rungtynės
2007 birželio 03 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salė, Aleksotas, V.Čepinskio g.7

"Energijos sistemų serviso" krepšininkai jau laukia varžovo "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės pusfinalyje

2007 birželio 03 d., Sekmadienis, 22:55 val., peržiūros: 4663

Šį vakarą (06.03), J. Dobkevičiaus mokykloje susitiko vietos "Energijų sistemų serviso" ir "Baldijos baldų grupės" komandos. Gražiose ir permainingose rungtynėse pergalę šventė šeimininkai, nugalėję varžovus rezultatu 78:55. Nors skirtumas ir didelis, tačiau jis neatspindi visko kas vyko aikštelėjė. Iškovoję pergalę "ESS" krepšininkai pateko i pusfinalį, kuriame susikaus su "Kauno energijos" bei "Lytagros" poros nugalėtoju.

Dvikovos pradžioje geriau sekėsi svečiams. Geriau atakuodami krepšį jie po truputį pradėjo tolti nuo varžovų. Šeimininkai demonstravo labai prastą pataikymą. Iš 18 dvitaškių metimų tikslą pasiekė vos 4. Po tokio prasto ketvirčio „ESS“ deficitas išaugo iki 9 taškų – 11:20.

Antrajame kėlinuke vaizdas pasikeitė. Įsižaidę šeimininkų aukštaūgiai draskė varžovų gynybą. Nesulaikomas buvo Mantas Griškėnas, pelnęs 12 iš 23 komandos taškų. „BBG“ buvo vis sunkiau rezultatyviai užbaigti atakas. Ypač sunku buvo prasibrauti pro galingą varžovų priekinę liniją. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo visiškai lygus – 34:34.

Po pertraukos žaidimas vyko apylygiai. Vos viena ekipa išsiverždavo į priekį, čia pat priešininkai juos pasivydavo. Kėlinuko pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Energijos sistemų serviso“ žaidėjai. Spurtavę 9:3 jie prieš leimiamą dvikovos dalį įgijo penkių taškų atotrūkį.

Paskutinioje rungtynių dalyje šeimininkai galutinai palaužė savo oponentus. Jau kėlinio pradžioje jie laimėjo atkarpą 14:3 ir susikrovė solidžią 16-os taškų persvarą. Svečiai visiškai palūžo ir per visą kėlinį pelnė tik 8 taškus. Tuo tarpu į savo krepšį jie praleido net 26 taškus ir turėjo pripažinti „ESS“ pergalę rezultatu 78:55.

Šeimininkai arbitrams skyrė po 9 balus, o svečiai po 8.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Mantas Griškėnas, pelnęs 25 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių ( 25 naud.kfc.). Įspūdingai sužaidė Tomas Janušauskas, surinkęs 19 taškų ir net 20 kartų atkovojęs kamuolį ( 24 naud.kfc.). 16 taškų įmetė Simas Skužinskas.

„BBG“ ekipoje 15 taškų surinko Marius Kandrotas. 12 taškų ir 14 atkovotų kamuolių pridėjo Rimas Varanauskas.

Po rungtynių nugalėtojų trneris Esmiraldas Sliežauskas teigė: „Pradžioje sekėsi kiek sunkiau, tačiau vėliau įsižaidėme ir demonstravome tikrai gerą žaidimą. „Amerikonai“ gerai pritapo prie komandos. Komandos senbuvių ir naujokų tandemas atrodė tikrai gerai“.

,,ESS" - ,,Laikinosios Sostinės" Mažosios taurės finale (2007 birželio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)"Baltijos baldų grupė" pateko į "LS" mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 29 d., antradienis, 23:18 val.)Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" pergalė "Laikinosios Sostinės Mažojoje Taurėje" (2007 gegužės 08 d., antradienis, 22:41 val.)Sunki "Energijos sistemų serviso" pergalė (2007 gegužės 13 d., sekmadienis, 20:55 val.)"Energijos sistemų servisas" turėjo vargo iki pat rungtynių pabaigos (2007 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:12 val.)"Laikinosios sostinės" Mažoji taurė "Energijos Sistemų Serviso" rankose (2007 birželio 19 d., antradienis, 22:15 val.)"Energijos Sistemų Servisas" sugebėjo palaužti jaunuosius "Tornado-90 & Rustedos" krepšininkus (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 22:53 val.)"Baltijos baldų grupė" pateko tarp 16-kos stipriausiu ekipų (2007 gegužės 23 d., trečiadienis, 00:07 val.)"Kauno Energija" iškovojo antrąją pergalę bet viskas baigėsi incidentu (2007 gegužės 15 d., antradienis, 23:00 val.)"Kauno energiją" nužudė vienas tikslus metimas (2007 birželio 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)