SABONIO KM - LIŪTUKAS vs KLAIPĖDOS SPYGLYS (78:74)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 24 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Saboniukai pranoko vyresnius oponentus

Saboniukų lyderis "drąskė" varžovų gynybą
2007 gegužės 24 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 3949
Šį vakarą mažojoje „Laikinosios sostinės“ taurėje „Sabonio-KM Liūtukas“ šventė pirmąją pergalę, „Klaipėdos spyglį“ įveikę 78:74.

Saboniukai sėkmingiau pradėjo susitikimą, pelnydami 7 „sausus“ taškus. Visgi „Klaipėdos spyglys“ į tai atsakė keliomis sėkmingomis atakomis ir sušvelnino rezultatą iki dviejų taškų. Iki kėlinio pabaigos saboniukai savo persvarą padidino iki 4 taškų, o antrąjį kėlinį pradėję tolimu metimu atstatė rungtynių pradžioje turėtą persvarą.

Persvarą „Sabonio-KM Liūtukas“ laikė iki trečiojo kėlinio vidurio, kol kelis kartus suklydo ir iniciatyvą perdavė varžovams (47:49). Visgi A.Sabonio auklėtiniai varžovams nutolti neleido – spurtavę 8-0jie susigrąžino pranašumą.

„Klaipėdos spyglys“ ir paskutinėje susitikimo atkarpoje neleido varžovams atitrūkti ir įtampą laikė iki pat paskutinės minutės. Vigi Paskutines dvi rungtynių minutes saboniukai sužaidė 11-2 ir tai jiems garantavo pergalę.

Nugalėtojų treneris po rungtynių džiaugėsi komandos pergale ir teigė, kad ji galėjo būti ir anksčiau.

„Trečias kartas nemeluoja, – šypsojosi A.Brusokas. – Galėjome laimėti tiek prieš „Naftelf“, tiek prieš „Eltechą“, tačiau pritrūkdavo sėkmės ir patirties“. Arbitrų darbą treneris įvertino aukščiausiu balu.

10 balų arbitrams skyrė ir „Klaipėdos spyglio‘ strategas. Pasibaigus rungtynėms jis apgailėstavo dėl prastos gynybos prie trijų taškų zonos.

Nugalėtojams 17 taškų įmetė G.Ratkevičius, 15 pridėjo E.Vaičiūnas, 13 – A.Jorudas.

"Klaipėdos spyglio" ekipoje nesulaikomas buvo A.Grakauskas, surinkęs 23 taškus, atkovojęs 12 atšokusių kamuolių ir net 7 kartus blokavęs varžovų metimą.
,,Sabonio KM-Liūtukas" neatsilaikė prieš ,,Naftelf-Nowaco" ekipą (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Klaipėdos spyglio" (2007 gegužės 11 d., penktadienis, 22:42 val.)Sunkesnė nei tikėtasi "Eltechos" pergalė (2007 gegužės 15 d., antradienis, 21:09 val.),,Spyglys" nesugebėjo atsilaikyti prieš ,,Naftelf-Nowaco" ekipą (2007 gegužės 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Naftelf & Nowaco" pergalė pareikalavo nemažai jėgų (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 20:55 val.)