SABONIO KM - LIŪTUKAS vs ELTECHA (80:88)Laikinoji sostinė M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gegužės 15 d., Antradienis, 19:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Sunkesnė nei tikėtasi "Eltechos" pergalė

"Saboniukų" lyderį Karolį Babkauską bando stabdyti labiau patyręs Julius Okunevičius
2007 gegužės 15 d., Antradienis, 21:09 val., peržiūros: 4482

Šį vakarą (05.15) A. Sabonio krepšinio mokykloje susitiko vietos "Sabonio KM – Liūtukas" bei "Eltechos" ekipos. Pergalę, kuri pareikalavo nemažai jėgų, šventė svečiai, nugalėję januosius varžovus rezultatu 88:80. Tai buvo jų antroji pergalė iš tiek pat galimų. Tuo tarpu šeimininkams tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės.

Nuo pat dvikovos pradžios aikštelėje užvirė nuožmi kova. Šeiminkams kelis kart buvo pavykę atitolti 14:6, 18:10, tačiau svečiai sėkmingai ištirpdydavo šį pranašumą. Po pirmųjų 10 minučių minimalia persvara priekyje buvo “Sabonio KM –Liūtukas”. Priekyje galėjo būti “Eltecha”, tačiau labai prastas baudų (5/12) ir tritaškių (0/7) pataikymas neleido to padaryti.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai pelnė 4 sausus taškus ir išsiveržė į priekį – 23:20. Panašią persvarą jie laikė visą kėlinį. Tiksliau sakant padidinti jos neleido gerai žaidę varžovai. Į kiekvieną rezultatyvią svečių ataką šeimininkai taip pat atsakydavo taikliais metimais. Prieš ilgąją pertrauką “Eltecha” turėjo tą patį trijų taškų atotrūkį.

Po pertraukos svečiai dar šiek tiek atitolo nuo oponentų. Jų pranašumas išaugo iki 8 taškų. Kėlinuko pabaigoje “Sabonio KM – Liūtuko” krepšininkams buvo pavykę iki minimumo sumažinti deficią, tačiau praleisti keturi sausi taškai vėl atitolino juos – 58:63. Nesulaikomas šeimininkų gretose buvo Karolis Babkauskas, pelnęs 13 iš 19 komandos taškų.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje šeimininkams iškart pavyko išlyginti rezultatą – 63:63, tačiau vėliau atkarpą 8:0 laimėjo “Eltecha” ir vėl atitolo – 71:63. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas rungtynių epizodas. Šią persvarą svečiai išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 88:80. Šiame ketvirtyje pasižymėjo Gediminas Jeršovas, pelnęs 13 taškų ir išprovokavęs 7 pražangas.

Šeimininkai teisėjams skyrė po 8 balus, o svečiai – po 9.

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė 20 taškų pelnęs Ignas Grigaravičius, pridėjęs dar 11 atkovotų kamuolių ( 18 naud.kfc.). Naudingiausias buvo Julius Okunevičius, surinkęs 19 taškų ir atkovojęs net 15 kamuolių ( 26 naud.kfc.). Laimonas Garnelis ir Gediminas Jeršovas atitinkamai pelnė 17 ir 15 taškų.

“Sabonio KM – Liūtuko” gretose nesulaikomas buvo Karolis Babkauskas, pelnęs 34 taškus ( 26 naud.kfc.). Elvino Vaičiūno ir Romano Balbysovo sąskaitoje atitinkamai 15 ir 10 taškų.

“Varžovų buvo daug, jie jauni ir greiti. Mūsų buvo mažiau ir mes pavargom, tačiau vistik manau patirtis nugalėjo”, – po varžybų teigė nugalėtojų treneris Romas Plytnikas.

"Eltecha" iškovojo nesunkią pergalę (2007 gegužės 17 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Klaipėdos spyglio" (2007 gegužės 11 d., penktadienis, 22:42 val.)"Baltijos baldų grupė" pateko į "LS" mažosios taurės ketvirtfinalį (2007 gegužės 29 d., antradienis, 23:18 val.)Saboniukai pranoko vyresnius oponentus (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:28 val.) ,,Sabonio KM-Liūtukas" neatsilaikė prieš ,,Naftelf-Nowaco" ekipą (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)