Kesko Senukai vs Alytaus „Vakarai“ (67:65)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 28 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“

2017 balandžio 29 d., Šeštadienis, 21:14 val., peržiūros: 967

Penktadienį, balandžio 28 dieną, KTU sporto centre įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017, Iššūkio taurės, ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kesko Senukų“ bei svečių Alytaus „Vakarų“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje žygiavo svečių ekipa, tačiau lemiamu momentu savo lyderio jie neteko dėl pražangų limito, o tuo pasinaudojo šeimininkai, išplėšė pratęsimą ir jame triumfavo.

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo Alytaus „Vakarai“ ir pelnė penkis pirmuosius taškus. Sužaidus daugiau nei penkias minutes, pirmuosius taškus pelnė ir aikštelės šeimininkai. Tuomet jie spurtavo 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet rezultatą savo naudai persvėrė svečiai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 11:13. Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo Alytaus „Vakarai“. Jie spurtavo 10:1 ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Tuomet „Kesko Senukai“ surengė kelis sėkmingus išpuolius paeiliui bei kiek sumažino savo atsilikimą. Vėliau jie dar surengė 7:0 spurtelį, kuris leido jiems priartėti iki vieno taško, bet kėlinį kiek geriau užbaigė svečiai. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 30:34.

Trečiąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Tuomet šeimininkams buvo pavykę vėl priartėti prie savo varžovų. Bet per likusias penkias minutes aikštelės šeimininkai nepelnė nė taško, Alytaus „Vakarai“ taip pat nežibėjo, bet sugebėjo šiek tiek padidinti savo atotrūkį. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 38:44. Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai netrukus pavijo savo varžovus ir tuomet prasidėjo žaidimas taškas į tašką. Pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Likus žaisti 40-čiai sekundžių, „Vakarų“ pranašumas siekė vos du taškus, tačiau „Kesko Senukai“ tik prieš pat kėlinio pabaigą sugebėjo pelnyti du taškus, kurie leido jiems išlyginti rezultatą bei išplėšti pratęsimą. Po reguliaraus laiko, rezultatas buvo 57:57.

Pratęsimo metu ir toliau virė atkakli kova. Nors svečių ekipa dėl išnaudotų pražangų neteko savo lyderio, tačiau vis tik kabinosi į rungtynes ir dar bandė pakovoti dėl pergalės. Likus žaisti dvi minutes, svečių ekipos pranašumas siekė tris taškus, tačiau tuomet šeimininkai pelnė penkis taškus bei persvėrė rezultatą. Likus žaisti 20-imt sekundžių, rezultatas vėl tapo lygus, bet paskutinį tašką padėjo M.Čižauskas, kuris ir išplėšė pergalę „Kesko Senukams“. Galutinis rungtynių rezultatas 67:65.

Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Kesko Senukai“ palaužė „Coca Cola“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.)„Brentex Trailer“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Team Five“ patyrė gėdingą nesėkmę (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:17 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)