Brentex Trailer vs Alytaus „Vakarai“ (92:85)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Brentex Trailer“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo

2017 balandžio 03 d., Pirmadienis, 22:48 val., peržiūros: 928

Balandžio 3 dieną, 18:40 val., „Atžalyno“ mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2017 komandos „Brentex Trailer“ (šeimininkai) ir Alytaus „Vakarai“ (svečiai). Nors tris su puse kėlinukus priekyje buvo svečiai, tačiau ketvirtame ketvirtyje „Brentex Trailer“ sugebėjo panaikinti deficitą ir komandos stojo žaisti pratęsimą. Per papildomą laiką daug geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie nesunkiai nutolo, nors svečiai ir pataikė sunkius tritaškius, bet išsigelbėti nesugebėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 92:85 (7:16, 21:24, 25:18, 19:14, 20:13).

Jau pirmojo kėlinuko metu ėmė ryškėti svečių iš Alytaus pranašumas, „Vakarai“ labai neblogai pataikė iš toli, stengėsi demonstruoti greitą žaidimą, bet svarbiausia savo krepšį gynė labai užtikrintai. „Brentex Trailer“ puolimas strigo, komanda niekaip nesugebėjo pataikyti net iš patogių padėčių ir paleido varžovus tolyn. Tiesa, skirtumas nebuvo didelis, komandas skyrė maždaug 10 taškų distancija. Jau antrojo kėlinuko metu daug sėkmingiau taškus rinkę šeimininkai galėjo galvoti apie sėkmingesnę antrąją susitikimo pusę. Prasidedant ilgajai pertraukai Alytaus „Vakarai“ vis dar buvo priekyje 28:40.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos žaidė daug lygiau, Alytaus „Vakarai“ vis sunkiau išlaikė persvarą ir kelis kartus varžovai priartėjo. „Brentex Trailer“ daugiau dėmesio skyrė žaidimui arčiau krepšio, išnaudojo savo ūgį ir sėkmingai provokavo varžovų pražangas, kol galiausiai pavyko išlyginti rezultatą. Tris su pusę kėlinuko buvę priekyje svečiai dabar asidūrė sudėtingoje situacijoje. Per paskutinias atakas komandos nesugebėjo įgyti pranašumo ir pagrindinis laikas baigėsi esant lygiam rezultatui 72:72.

Pratęsimo metu „Brentex Trailer“ nieko nelaukė ir vos per keletą minučių pasiekė net 10 taškų pranašumą. Alytaus „Vakarai“ privalėjo skubėti ir komanda metė greitus, bet ne itin lengvus tritaškius. O čia juos lydėjo sėkmė, metimai įkrito, bet dėl laiko stokos ekipa privalėjo naudoti pražangų taktiką. „Brentex Trailer“ pavyzdingai atsilaikė, sumetė baudų metimus, o dėl pražangų limito vos keturiese likę svečiai nuleido rankas. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:85.

Brentex Trailer: Simas Dranseika – 20 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Vytenis Gintautas – 20 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Jašinskas – 11 tšk., Šarūnas Mickus – 10 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Alytaus „Vakarai“: Ugnius Margelis – 29 tšk. (5 perimt. kam.), Agnius Panka – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Lukas Bukleris – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Domantas Sušinskas – 12 tšk.

„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.) „Brentex Trailer“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Team Five“ (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 21:04 val.)„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Team Five“ patyrė gėdingą nesėkmę (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:42 val.)Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios žengė į Didžiosios taurės pusfinalį (2017 gegužės 09 d., antradienis, 00:00 val.)