Acme vs Kesko Senukai (72:53)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 17:17 val., peržiūros: 1093

Balandžio 9 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme“ priemė svečius „Kesko Senukai“ komandą. Į šias rungtynes ekipos rinkosi skirtingomis nuotaikomis. „Acme“ turnyre startavo pralaimėjimu, o „Kesko Senukai“ – pergale.

Rungtynės prasidėjo dviem J. Krasausko tritaškiais, po kurių „Acme“ pirmavo 6:2. Nors „Kesko Senukai“ labai greitai persverė rezultatą savo naudai 6:8, tačiau A. Keršio dvitaškiai leido šeimininkams spurtuoti ir „Acme“ pirmavo 14:8. Kėlinuką užbaigė O.Ročius, dvitaškiu metimu paskutinę sekundę sumažindamas svečių deficitą iki 16:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Kesko Senukų“ ekipą tempė O.Ročius, tačiau kėlinuko viduryje „Acme“ spurtavo ir pirmavo 27:20. Visgi, kėlinuko pabaigoje to paties O. Ročiaus metimai leido svečiams priartėti iki 34:30.

Trečiajame kėlinuke G. Brazaižio ir brolių A. Kmitų tritaškiai leido „Acmei“ įgyti dviženklią persvarą 45:35. Įgitą dešimties taškų pranašumą šeimininkai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 50:40.

Ketvirtajame kėlinuke „Kesko Senukai“ po taiklaus U. Verygos tritaškio vis dar buvo arti varžovų 62:51. Tačiau rungtynes „Acme“ baigė spurtuodami 10:2 ir taiklus K. Ignatavičiaus metimas iš po krepšio rungtynių paskutinėmis sekundėmis, kuomet „Kesko Senukų“ krepšininkai jau nebesigynė, užfiksavo galutinį rungtynių rezultatą 72:53 (16:14, 18:16, 16:10, 22:13).

Acme: Justinas Krasauskas – 24 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Gintas Brazaitis – 18 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Keršis – 13 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Kesko Senukai: Ovidijus Ročius – 21 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ugnius Veryga – 15 tšk. (13 atk. kam.), Aivaras Kelpšas – 9 tšk. (6 rezult. perd.)

Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Kesko Senukai“ palaužė „Coca Cola“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Acme“ tik po atkaklios kovos įveikė „Coca cola“ ekipą (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)