Acme vs Resmila.lt (60:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“

2017 balandžio 04 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 1299

Balandžio 4 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Acme“ priemė svečius „Resmila.lt“ komandą. Šioms komandoms šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė tik du taškai (8:6). Vėliau komandos toliau atkakliai kovojo. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (13:13). Devintą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Acme“ (18:13). Visgi kėlinį sėkmingiau baigė „Resmila.lt“, kuri sumažino varžovų persvvarą iki vieno taško (18:17).

Antrą kėlinį geriau pradėjo svečiai. Pirmas keturias minutes jie gynėsi be klaidų, o papatys pelnė šešis taškus (18:23). Po „Acme“ minutės pertraukėlės dar du taškus pelnė „Resmila.lt“ (20:25). NEtrukus pirmus taškus pelnė ir „Acme“ (20:25). Aštuntą minutę „Resmila.lt“ persvara padidėjo iki devynių taškų (23:32). Kėlinio pabaigoje komandos gynėsi be klaidų. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė devyni taškai (23:32).

Po ilgosios pertraukos geresnį žaidimą demonstravo „Acme“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (30:32). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Resmila.lt“, o kartu ir pradėjo spurtą, kurio metu svečiai pelnė devynis taškus be atsako (30:41). Šeštą minutę penkis taškus be atsako pelnė „Acme“ (35:41). Visgi kėlinio paskutinėmis minutėmis „Resmila.lt“ gynėsi beveik be klaidų, o 12 be atsako pelnytų taškų padidino jų persvarą iki 18 taškų (35:53). Baigiantis kėliniui, po ilgesnės pertraukos, taškus vėl pelnė „Acme“ (38:53).

Ketvirtą kėlinį geriau pradėjo „Acme“, o po įspūdingos A. Keršio tritaškių serijos komandas skyrė tik keturi taškai (52:56). Sužaidus keturias minutes „Resmila.lt“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (52:64). Per likusį laiką „Resmila.lt“ persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 60:68. „Resmila.lt“ pasiekė pirmą pergalę taurėje, o „Acme“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Resmila.lt“ treneris R.Vaitasius: „Po praeitų „C“ lygos rungtynių, kai iškritome, turėjome savaitę pertrauką. Labai norėjome žaisti, pailsėję buvome. Stengėmės, kovojome, dar gal ne viskas sekėsi. Ta savaitės pertrauka darė savo, nepataikėme iš gerų situacijų metimų. Gynyboje šiek tiek vėlavome, bet manau susitvarkėme normaliai ir labai džiaugiamės, kad pradėjome taurę pergale. Mūsų grupė gan sudėtinga, todėl bus sunku.“

Acme: Aivaras Keršis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Krasauskas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Kmita – 9 tšk.

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 24 tšk., Gintaras Petrauskas – 14 tšk. (7 rezult. perd.), Regimantas Vaitasius – 8 tšk.

„Resmila.lt“ ekipa neturėjo daug vargo su „Coca Cola“ komanda (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Return“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:29 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažosios taurės aštunfinalyje „Nebajeris“ įveikė „Acme“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)„Acme“ tik po atkaklios kovos įveikė „Coca cola“ ekipą (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:08 val.)