Vilkijos gimnazija vs Druskininkų "Ryto" gimnazija (70:69)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 gegužės 10 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Po nervingų rungtynių "Vilkijos" gimnazija išsaugojo pergalę

2013 gegužės 10 d., Penktadienis, 21:05 val., peržiūros: 2451

Penktadienį (05.10) Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko "Basketnews.lt 2013" taurės 10-12 klasių Pusfinalis, kuriame vietos "Vilkijos" gimnazija priėmė Druskininkų "Ryto" gimnaziją. Rungtynės prasidėjo kiek sėkmingiau svečiams, kurie truputį pabėgo į priekį, tačiau pabaigoje "Vilkijos" gimnazija sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų. Antrajame kėlinyje puikiai pasirodė aikštelės šeimininkai, bei persvėrė rezultatą savo naudai. Trečiajame kėlinyje ekipos sužaidė labai panašiai ir tai lėmė, jog skirtumas pakitos tik 3 taškais. Paskutiniajame kėlinyje svečiai sugebėjo prisiartinti prie savo varžovų, tačiau "Vilkijos" gimnazija sėkmingiau rungtyniavo pabaigoje ir pasiekė pergalę (70:69).

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu (5:0). Kiek vėliau "Vilkijos" gimnazija kontratakavo, bei persvėrė rezultatą savo naudai. Ketvirčio pabaigoje savo pranašumą dar kartą įrodė Druskininkų "Ryto" gimnazija ir persvėrė rezultatą savo naudai, bei laimėjo pirmąjį kėlinį (15:18).

Antrąjį ketvirtį ekipos pradėjo panašiai, po kelių atakų skirtumas išliko nepakitęs. Vėliau aikštelės šeimininkai spurtavo, bei persvėrė rezultatą, kol pabėgo per 6 taškus. Kėlinio pabaigoje ekipos demonstravo panašaus lygio krepšinį, tačiau "Vilkijos" gimnazija krepšininkai skirtumą tarp ekipų padidino iki 9 taškų (39:30).

Trečiajame kėlinyje ekipos pradėjo labai atkakliai. Nei viena neketino kitai nusileisti ir kova vyko taškas į tašką. Taigi skirtumas išliko identiškas, tačiau pabaigoje Druskininkų "Ryto" gimnazijos žaidėjai pademonstravo puikią gynybą ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų (39:30).

Paskutiniajame kėlinyje komandos ir toliau įnirtingai kovėsi. Didžiąją dalį kėlinio skirtumas išliko nepakitę, tačiau artėjant rungtynėms į pabaigą, skirtumas sumažėjo iki 1 taško. Likus mažiau nei minutei "Vilkijos" gimnazijos žaidėjas J.Zumaras smeigė tritaškį, kuris leido šiems atitrūkti per 4 taškus, tačiau intrigą sugrąžino Druskininkų "Ryto" gimnazijos E.Kraunelis, kuris taip pat realizavo tritaškį metimą ir sugrąžino intrigą. Paskutiniosiomis sekundėmis ekipos taškus pelnė nuo baudų metimo linijos. Vis tik stipresnius nervus turėjo "Vilkijos" gimnazijos žaidėjai ir laimėjo susitikimą vos 1 tašku (70:69).

"Vilkijos" gimnazijos ekipą į pergalė vedė Justas Zumaras (19 tšk. 6 atk.kam) Lukas Mančiunskas (8 tšk. 15 atk.kam) Martynas Gustainis (6 tšk. 13 atk.kam)

Druskininkų "Ryto" gimnazijos ekipos pasižymėjo Justas Kvederis (12 tšk. 6 atk.kam) Domas Zubavičius (12 tšk. 10 atk.kam. dvigubas dublis) Aurelijus Stankevičius (10 tšk. 6 išpr. praž)

Po rungtynių "Vilkijos" gimnazija treneris teigė: "Na net sunku kalbėti po tokios pabaigos. Banguotas žaidimas šiandien buvo, turėjome 11 taškų persvarą, po to varžovai sumažino atsilikimą iki 1 taško pačioje pabaigoje, paskutiniąsias sekundėmis atsilaikėme ir pasiekėme pergalę".

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

sportas2013 gegužės 11 d., 16:36 val.

tai komentara istrinkit jei teksta pataisot, nes paskui asilo vietoj lieku :D

sportas2013 gegužės 10 d., 23:05 val.

nesupratau trenerio komentaro, Vilkija laimejo, o Druskininku treneris teigia, kad atsilaikeme ir pasiekeme pergale...

Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)Vilkijos gimnazija išplėšė pergalę Kaišiadoryse (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:42 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys "Druskininkų "Ryto" gimnazijai" leido pasiekti lengvą pergalę (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 17:19 val.)Druskininkų ''Ryto'' gimnazija išsivežė pergalę iš Kauno (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 18:49 val.)Vilkijos gimnazija įtemptoje finalo kovoje palaužė Šv. Pranciškaus mokyklą (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)Atkaklioje kovoje "Vilkijos gimnazija" nugalėjo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:12 val.)Šiaulių Didždvario gimnazija kovoje dėl bronzos nesunkiai palaužė Druskininkų gimnaziją (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)Po įnirtingos kovos Lazdijų Motiejaus Gustaičio krepšininkai palaužė varžovus iš Druskininkų „Ryto“ gimnazijos (2013 balandžio 09 d., antradienis, 17:23 val.)''Vilkijos Gimnazija'' po atkaklios kovos įveikė ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija'' (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 19:27 val.)''Vilkijos gimnazija'' nesulaukė pasipriešinimo iš Raseinių ''Prezidento Jono Žemaičio'' gimnazijos (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:56 val.)