Vilkijos gimnazija vs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (61:55)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 15:30 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

''Vilkijos Gimnazija'' po atkaklios kovos įveikė ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija''

2013 balandžio 22 d., Pirmadienis, 19:27 val., peržiūros: 1715

Pirmadienį, balandžio 22 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos "Basketnews.lt 2013" taurės 10-12 klasių rungtynės tarp vietos "Vilkijos Gimnazijos" ir svečių Kaišiadorių "Algirdo Brazausko Gimnazijos" ekipų. Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie po pirmojo kėlinuko įgijo minimalią persvarą (13:12). Antrąjąme kėlinyje susikaupę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (26:27). Antroje rungtynių pusėje ''Vilkijos Gimnazija'' demonstravo užtikrintą krepšinį ir ketvirtame kėlinyje įgiją 6 taškų pranašumą, išlaikė jį iki finalinės sirenos ir šventė pergalę rezultatu 61:55.

Pirmasis kėlinys prasidėjo ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazijos'' tritaškiu metimu, po kurio šeimininkai sugebėjo atsakyti tik vienu taikliu baudos metimu (1:3). Penktąją minutę po ''Vilkijos Gimnazijos'' taiklaus dvitaškio metimo rezultatas išsilygino (10:10). Per likusią kėlinio dalį šeimininkai pridėjo 3 taškus, o svečiai sugebėjo atsakyti 2 taškais. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 13:12 pirmavo ''Vilkijos Gimnazija''.

Antrasis ketvirtis prasidėjo ''Vilkijos Gimnazijos'' dviem taikliais tritaškiais metimais, po kurių skirtumas tarp ekipų išaugo iki 7 taškų ribos (19:12). ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazijos'' žaidėjai susikaupė ir taip pat atsakė dviem tolimais metimais ir sumažino rezultatą iki minimumo (19:18). Toliau komandų žaidimas išsilygino. Kėlinuko pabaigoje svečių ekipos pataikytas dvitaškis metimas persvėrė rezultatą jų naudai. Po antrojo kėlinio rezultatu 26:27 priekyje jau buvo ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija''.

Po ilgosios pertraukos ''Vilkijos Gimnazija'' spurtavo 7:0 ir taip įgijo 6 taškų pranašumą (33:27). ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija'' sunkiai sekėsi prieš varžovų spaudimą ir klaidos, bei prarasti kamuoliai kainavo dar 5 taškus (38:27). Įpūsėjus kėliniui šeimininkai pirmavo 9 taškų skirtumu (38:29). Antroje kėlinuko pusėje geriau sekėsi ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazijai'' kuri atsigavusi po spaudimo pradėjo rinkti taškus ir po surengto spurto 8:0 priartėjo prie varžovų (38:37), šeimininkai pataikė tolimą metimą ir padidino pranašumą iki 4 taškų, bet svečiai atsakė tuo pačiu ir sumažino skirtumą iki minimumo. Rezultatas po kėlinio 41:40.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų taikliais metimais (44:43), bet tada šeimininkai spurtavo 7:0 ir vėl ženkliai pabėgo į priekį (51:43). Penktąją minutę svečiai taikliu tritaškiu metimu sumažino atsilikimą iki 6 taškų (56:50), bet užtikrintai rungtyniavę ''Vilkijos Gimnazijos'' moksleiviai išlaikė turėtą pranašumą iki finalinės sirenos ir iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 61:55.

''Vilkijos Gimnazija'' : G.Vyšniauskas (18 tšk. 5 per.kam. 5/7 tritašk.met.) , T.Vaičiulis (14 tšk. 9 rez.perd.) , M.Gustainis (11 tšk. 6 išpr.praž.)

''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija'' : M.Šumskis (12 tšk. 7 atk.kam. 6 išpr.praž.) , J.Abrutis (10 tšk.) , R.Stankevičius (9 tšk.)

''Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija'' mažosios taurės finale (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:25 val.)Startavo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė, pirmąją pergalę įsirašė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (2013 kovo 19 d., antradienis, 19:28 val.)''Vilkijos gimnazija'' nesulaukė pasipriešinimo iš Raseinių ''Prezidento Jono Žemaičio'' gimnazijos (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:56 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas lėmė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 20:42 val.)Raseinių "Prezidento Jono Žemaičio gimnazija" ketvirtajame kėlinyje galutinai palaužė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko gimnaziją" (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 19:02 val.)Vilkijos gimnazija įtemptoje finalo kovoje palaužė Šv. Pranciškaus mokyklą (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)Vilkijos gimnazija išplėšė pergalę Kaišiadoryse (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:42 val.)Atkaklioje kovoje "Vilkijos gimnazija" nugalėjo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:12 val.)Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)Po nervingų rungtynių "Vilkijos" gimnazija išsaugojo pergalę (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 21:05 val.)