Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Vilkijos gimnazija (65:69)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 12 d., Penktadienis, 15:30 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Vilkijos gimnazija išplėšė pergalę Kaišiadoryse

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 10:42 val., peržiūros: 1262

Balandžio 12d., Kaišiadorių ''A.Brazausko'' gimnazijos sporto salėje įvyko KKL ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurės rungtynės , kuriose savo jėgas išmėgino Kaišiadorių ''A.Brazausko'' gimnazija (šeimininkai) ir ''Vilkijos gimnazija'' (svečiai) . Chaotišką susitikimą pradėjo šeimininkų ekipa, kurie nuo pat pirmųjų minučių dominavo aikštėje. Antroje susitikimo pusėje svečiai iš Vilkijos pradėjo kibiai gintis ir spausti šeimininkus ir jų pranašumas pradėjo slysti Jiems iš rankų. Dramatiškame ketvirtajame ketvirtyje , šaltus nervus pademonstravo svečiai. Susitikimą laimėjo ''Vilkijos'' gimnazija'' 65-69

Susitikimą užtikrintai pradėjo šeimininkų ekipa, kurie ketvirtį pradėjo atkarpa (9-2). Ketvirčio viduryje svečių ekipa taip pat pradėjo įsibėgėjo ir sumažino savo deficitą iki penkių taškų (15-10). Ketvirtį geriau užbaigė šeimininkai ir po pirmojo kėlinio turėjo aštuonių taškų pranašumą 20-12.

Permainingas antrasis ketvirtis prasidėjo keturiais iš eilės Kaišiadoriečių taškais ( 24-12). Svečiai į tai atsakė nebloga atkarpa 8-3 ir sumažino savo deficitą iki septynių taškų (27-20). Antrajame ketvirtyje abi ekipos įsivėlė į chaotišką žaidimą. Pasipylė klaidos ir pražangos. Po dviejų kėlinių septyniais taškais priekyje buvo šeimininkai 38-31.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pasikeitė. Iš šeimininkų rungtynių kontrolę perėmė svečiai iš Vilkijos ir pradėjo vytis savo varžovus. Jau ketvirčio pradžioje skirtumas tarp komandų beliko trys taškai (44-41). Šeimininkai kelis kartus buvo pabėgę iki devynių taškų, bet svečiai neleido jaustis ramiems ir vis prisivydavo. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai turėjo šešių taškų pranašumą, bet ketvirtį sėkmingai keturiais iš eilės taškais užbaigė svečiai ir po trijų kėlinių turėjo vos dviejų taškų deficitą 51-49.

Ketvirtojo ketvirčio pradžioje niekaip nesisekė kaišiadoriečiams vėl pradėti rinkti taškus tuo tarpu svečiai ketvirtį pradėjo septyniais iš eilės taškais ir persvėrė rezultatą savo naudai 51-56. Ketvirčio viduryje kaišiadoriečių deficitas pasiekė aštuonis taškus ( 57-65). Lemiamomis minutėmis kaišiadoriečiai smeigė du tritaškius iš eilės ir svečių persvara beliko du taškai (63-65). Iki pagrindinio laiko buvo belikę apie vieną minutę, kamuolį valdė svečiai. Kaišiadoriečiai mėgino apsiginti be pražangos, Jiems tai nepavyko. Du baudos metimus realizavo G.Vyšniauskas ir padidino savo komandos pranašumą iki keturių taškų. Savo ruoštu kaišiadoriečiai įmetė du greitus taškus (65-67). Lemiamoje svečių atakoje šeimininkams vėl nepavyko apsiginti be pražangos ir po dviejų taiklių L.Mančiunsko baudos metimų skirtumas buvo vėl keturi taškai (65-69). Paskutinės atakos šeimininkams surengti nepavyko ir šį susitikimą laimėjo ''Vilkijos gimnazija'' 65-69

Po susitikimo laimėjusios ekipos treneris L.Valuckas sakė: „ Sunkios varžybos buvo, atvažiavom truputį pavėlavę turėjom šiokių tokių reikalų. Sunkiai įsivažiavom, o po to kuo tikėjom tą padarėm. Antroje pusėje mes pradėjom arčiau gintis, Jie mažiau pataikyt ir išsimušė iš ritmo, mums pakrito mūsų metimai ir padarėm tai ko siekėm.“

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija: J.Abrutis ( 16 tšk.) R.Stankevičius ( 11 tšk.) L.Aleksiūnas ( 10 tšk.)

Vilkijos gimnazija: K.Budzeika ( 14 tšk. 11 atk.k.) G.Vyšniauskas ( 19 tšk.) M.Gustainis ( 16 tšk. 10 atk.k.)

Vilkijos gimnazija išvargo pergalę Žiežmariuose (2013 balandžio 09 d., antradienis, 19:04 val.)Po nervingų rungtynių "Vilkijos" gimnazija išsaugojo pergalę (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 21:05 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas lėmė Kaišiadorių "Algirdo Brazausko" gimnazijos pergalę (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 20:42 val.)Atkaklioje kovoje "Vilkijos gimnazija" nugalėjo "Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją" (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:12 val.)Vilkijos gimnazija įtemptoje finalo kovoje palaužė Šv. Pranciškaus mokyklą (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 23:22 val.)''Vilkijos Gimnazija'' po atkaklios kovos įveikė ''Kaišiadorių Algirdo Brazausko Gimnazija'' (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 19:27 val.)''Vilkijos gimnazija'' nesulaukė pasipriešinimo iš Raseinių ''Prezidento Jono Žemaičio'' gimnazijos (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:56 val.)''Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija'' mažosios taurės finale (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 21:25 val.)Startavo ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurė, pirmąją pergalę įsirašė Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (2013 kovo 19 d., antradienis, 19:28 val.)Tik pratęsimas sugebėjo išaiškinti "Basketnews.lt" Mažosios taurės čempionus (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)