Hollister vs Fitsout (78:42)LEZ 2 taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

LEZ 2 taurės 2024 starte „Hollister“ pergalė prieš „Fitsout“ ekipą

2024 birželio 05 d., Trečiadienis, 18:22 val., peržiūros: 78

Kauno technologijų mokymo centre įvyko LEZ 2 taurės 2 rungtynės, kuriose susitiko "Hollister" ir "Fitsout".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau pirmieji nuo varžovų atitrūko "Hollister" ekipa ( 12:20). Antrame kėlinyje "Fitsout" toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą, o svečiai didino pranašumą sėkmingomis atakomis – 24:38

Po ilgosios pertraukos "Hollister" toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minute didino pranašumą. "Fitsout" tik septintą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus kėlinyje ( 28:65). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas. "Fitsout" ekipa turėjo pripažinti "Hollister" pranašumą. Galutinis rezultatas – 78:42 (20:12, 18:12, 27:4, 13:14)

Arūnas Janevičius

„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Hollister“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)LEZ taurėje „Fitsout“ neprilygo „Continental“ ekipai. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 18:20 val.)