Brolis Timber vs Hollister (70:92)LEZ 2 taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 27 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hollister“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Brolis Timber“ ekipą

2024 birželio 27 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 22

Birželio 27 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos LEZ 2 taurės 2024 rungtynės tarp „Brolis Timber“ (0-2) ir „Hollister“ (1-2) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Hollister“ ekipa, kuri po M. Šepučio tritaškio tolo 4:11. Bet į tai „Brolis Timber“ atsakė tritaškių metimų serija, kuri leido priartėti iki 21:24.

Antrojo kėlinio pradžioje „Brolis Timber“ po J. Daugėlos tritaškio veržėsi į priekį 32:28. Visgi, tada M.Šeputis smeigė tris tritaškius, „Hollister“ surengė nedidelį spurtą ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 40:44.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai iškart tolo dviženkliu pranašumu 41:54. Ir toliau rungtynių kontrolė buvo „Hollister“ ekipos rankose, o trečiasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 50:66.

Ketvirtame kėlinyje „Hollister“ sėkmingai užbaigė rungtynes ir iškovojo nesunkią pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 70:92 (21:24, 19:20, 10:22, 20:26).

6 rezult. perd.

„Continental“ iškovojo pergalę prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 18:42 val.)LEZ 2 taurės 2024 starte „Hollister“ pergalė prieš „Fitsout“ ekipą (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 18:22 val.)„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 20:13 val.)LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 18:26 val.)