Hella Lithuania vs Hollister (100:82)LEZ 2 taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 10 d., Pirmadienis, 18:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą

2024 birželio 10 d., Pirmadienis, 20:13 val., peržiūros: 65

Kauno technologijų mokymo centre įvyko LEZ 2 taurės 2 rungtynės, kuriose susitiko "Hella Lithuania" ir "Hollister".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 22:21). Antrame kėlinyje "Hella Lithuania" ekipai pavyko surengti keletą sėkmingų atkarpų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 8 taškų pranašumą – 48:40

Po ilgosios pertraukos "Hella Lithuania" įjungė aukštesnę pavarą, kur ketvirtį pradėjo 15:0 spurtu. Vis dėlto , "Holiister" pavyko atsigauti po šalto dušo ir sušvelninti skirtumą ( 78:61). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas ir "Hella Lithuania" iškovojo pergalę, rezultatu – 100:82 (22:21, 26:19, 30:21, 22:21)