Continental vs Brolis Timber (77:75)LEZ 2 taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2024 liepos 02 d., Antradienis, 18:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Brolis Timber“ turėjo pripažinti „Continental“ pranašumą

2024 liepos 02 d., Antradienis, 19:23 val., peržiūros: 54

Kauno technologijų mokymo centre įvyko LEZ 2 Taurės 2024 pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Continental" ir "Brolis Timber".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Continental" ekipa, tačiau svečiams atsirišo krepšys ir šeimininkai buvo priversti stabdyti varžovus minutės pertraukėle. Antrame kėlinyje "Brolis Timber" vėl pradėjo strigti puolime ir aikštelės šeimininkai greitai pasiekė rekordinį pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių - 48:30

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė. "Continental" toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose ( 64:49). Lemiamame kėlinyje "Brolis Timber" pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau "Continental" sugebėjo atlaikyti šturmą ir žengia į taurės finalą. Galutinis rezultatas – 77:75 (19:16, 29:14, 16:19, 13:26)

Vaidutis Ragickas

LEZ taurėje „Fitsout“ neprilygo „Continental“ ekipai. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 18:20 val.)Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Continental“ (2024 birželio 26 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Continental“ iškovojo pergalę prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 18:42 val.)LEZ 2 Taurės 2024 trečiąją vietą iškovojo „Brolis Timber“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 19:31 val.)„Hollister“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 27 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 18:26 val.)LEZ 2 Taurės 2024 čempionais tapo „Hella Lithuania“ ekipa (2024 liepos 04 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)