Continental vs Hella Lithuania (71:65)LEZ 2 taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 birželio 26 d., Trečiadienis, 17:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lyderių dvikovoje pergalę pasiekė „Continental“

2024 birželio 26 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 56

Birželio 26 dieną, 17:10 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "LEZ 2" taurės 2024 komandos "Continental" (šeimininkai) ir "Hella Lithuania" (svečiai). Abi komandos iki šio vakaro žengė be pralaimėjimų, tačiau po atkaklios per permainingos kovos vienvaldžiais lyderiais liko "Continental". Susitikimas baigėsi rezultatu 71:65 (22:16, 15:18, 20:4, 14:27).

Rungtynes abi komandos pradėjo labai kietu žaidimu, gausybė pražangų lydėjo ekipas ilgą laiką, nors ne viskas sekėsi, bet krepšininkai rodė milžiniškas pastangas, tad ir skirtumas visą laiką išliko nedidelis. Dažniau priekyje išliko "Continental" žaidėjai, kurie ir pirmavo prasidedant ilgajai pertraukai 37:34.

Trečiasis kėlinukas buvo tarsi košmaras "Hella Lithuania" žaidėjams, kurie per jį surinko vos 4 taškelius ir paleido varžovus net 20 taškų atstumu tolyn. Ir tik rungtynėms artėjant į pabaigą "Hella Lithuania" sugebėjo atsitiesti. Spausdami varžovus jie sparčiai artėjo, bet laiko buvo tiesiog per mažai pakeisti rungtynių nugalėtoją. Susitikimas baigėsi rezultatu 71:65.

Edvinas Kuzas

LEZ taurėje „Fitsout“ neprilygo „Continental“ ekipai. (2024 birželio 12 d., trečiadienis, 18:20 val.)LEZ taurėje „Hella Lithuania“ įtikinamai įveikė gausiai palaikomus „Brolis Timber“. (2024 birželio 17 d., pirmadienis, 18:26 val.)„Hollister“ turėjo pripažinti „Hell Lithuania“ ekipos pranašumą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Continental“ iškovojo pergalę prieš „Brolis Timber“ ekipą (2024 birželio 10 d., pirmadienis, 18:42 val.)