Kautech vs Užveža (81:49)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 spalio 23 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį

2022 spalio 23 d., Sekmadienis, 21:26 val., peržiūros: 274

Spalio 23 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centre, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2022 ketvirtfinalyje susitiko komandos "Kautech" (šeimininkai) ir "Užveža" (svečiai). Visas rungtynes dominave "Kautech" krepšininkai sutriuškino "Užveža" 81:49 (22:14, 22:6, 20:9, 17:20).

Jau pirmajame kėlinyje į prieki išsiverže šeimininkai dominavo, o gera šeimininkų gynyba supančiojo "Užvežos" komandos puolimą 44:20.

Antrosios rungtynių pusės pradžią nieko nesiskyrė nuo pirmosios, šeimininkai toliau dominavo, o "Užvežos" komanda niekaip negalėjo rasti vaistų prieš varžovų spaudimą. Svečiai po trijų kėlinių turėjo beveik tiek pat klaidų, kiek pelnytų taškų 64:29. Ketvirtame rungtynių kėlinyje šeimininkai atsipalaidavo, o tai leido svečiams sumažinti atsilikimą. Tačiau triuškinamo pralaimėjimo išvengti nepavyko, o "Kautech" pasiekė pergalę, kuri atvėrė jiems duris į pusfinalį 81:49.

Po rungtynių "Kautech" treneris nedaugžodžiavo.

Malonu laimėti. Tikėjomės šios pergalės ir puoselėjame viltis patekti į finalą.

9 taškai

„Kautech“ nesunkiai susitvarkė su „Skroblų alėja“ ekipa (2022 spalio 12 d., trečiadienis, 22:01 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)Fantastišką charakterį parodę „Užveža“ krepšininkai iškovojo saldžią pergalę (2022 spalio 19 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Kautech gana nesunkiai įveikė Valpanius 111:74 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)18:0 trečią kėlinį pradėję „Kautech“ lengvai įveikė „Galera“ ekipą ir iškovojo Mažosios taurės III vietą (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)Vos šešiese susirinkę „R2P Sport“ perkopė pusfinalio barjerą (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)