Užveža vs Hidraulinės sistemos (61:57)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 spalio 19 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Fantastišką charakterį parodę „Užveža“ krepšininkai iškovojo saldžią pergalę

2022 spalio 19 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 244

Trečiadienio vakarą, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės pirmosios aštuntfinalio serijos rungtynės. Jose susitiko "Užveža" ir Hidraulinių sistemų ekipos.

Pirmąjame rungtynių kėlinyje komandos pasirinko skirtingas taktikas. "Užveža" krepšininkai stengėsi užpulti atlikdami derinius, o varžovai labiau kliovėsi individualiais įgūdžiais. Pastariesiems taikliau metus tritaškius, rezultatas 18-14 "Hidraulinių sistemų" naudai. Antrasis kėlinys prasidėjo chaotiškai, abi komandos daug klydo, todėl labai sunkiai rinko taškus. Visgi geriau atkarpą sužaidę Hidraulinių sistemų krepšininkai atitolo. Po dviejų kėlinių rezultatas 32-21.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. "Užveža" krepšininkai pradėjo spaudimą, kuris pasiteisino, o taiklūs metimai leido mažinti atsilikimą. Rungtynes pavyko perlaužti A. Kručui. Likus 2-iems minutėms iki rungtynių pabaigos, gynėjas ėmėsi iniciatyvos, pataikė 6 taškus iš eilės ir išvedė komandą į priekį 58-51. Nors varžovai dar kiek sumažino atsilikimą, persverti rezultatą jiems pritrūko laiko. Fantastišką charakterį parodę "Užveža" krepšininkai rungtynes laimėjo 61:57 (14:18, 7:14, 22:15, 18:10).

Saulius Klimkevičius

„Užveža“ krepšininkai vos neprisižaidė su „Omega“ (2022 spalio 13 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės turnyre „Užveža“ komandos pergalė prie „UNO“ (2022 rugsėjo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Kautech“ sutriuškino „Užveža“ ir žengė į pusfinalį (2022 spalio 23 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Galera“ palaužė „Užveža“ komandą rezultatu 72:60 (2022 spalio 02 d., sekmadienis, 23:32 val.)Tritaškių lietų atlaikiusios „Hidraulinės sistemos“ pasiekė pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 23:41 val.)Jaunatviškas entuziazmas ir užsispyrimas Kautech komandai užtikrino pergalę (2022 spalio 11 d., antradienis, 00:50 val.)R2P Sport krepšininkai lengvai įveikė Užveža ekipą (2022 spalio 06 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„GZP“ iškovojo „Iššūkio“ taurės auksą (2022 lapkričio 05 d., šeštadienis, 22:03 val.)„Užveža“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Skroblų alėja“ (2022 spalio 26 d., trečiadienis, 20:34 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje „Hidraulinės sistemos“ įveikė ICE (2022 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 23:08 val.)