R2P Sport vs Neveronys ‒ KKA (107:111)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 21:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus

2019 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 23:36 val., peržiūros: 831

Ketvirtadienį, gegužės 16 dieną įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų R2P Sport ‒ 2 bei svečių- Neveronys ‒ KKA. Gerą dvitaškių pataikymą pademonstravę C lygos komanda Neveronys ‒ KKA, šventė sunkią pergalę, rezultatu 107:111 (22:31, 30:31, 21:27, 34:22).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš tritaškio, tiek iš dvitaškio zonos.To pasekoje, A.Gedminas sužaidė fantastišką atkarpą ir po pirmojo kėlinio padėjo svečiams įsiveršti į priekį (22:31). Antrajame kėlinyje taip pat vyko įnirtinga kova.Geru žaidimu pasižymėję B.Steponavičius ir G.Vitkauskas skatino R2P Sport ‒ 2 komandą vytis varžovus, tačiau geru pataikymų atsakę svečiai, po antrojo kėlinio padidino pranušumą iki 10 taškų (52:62).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai pradėjo vytis varžovus. R2P Sport ‒ 2 krepšininkai inicijavę dviejų minučių atkarpą (10:0), priartėjo prie varžovų iki dviejų taškų (68:70). Tačiau geras G. Bartkaus ir G. Jevstignejevo žaidimas vėl leido svečiams pabėgti ir po trisdešimties minučių, rezultatas buvo: (73:89). Ketvirtajame kėlinyje svečiams pavyko įgyti 17 taškų pranašumą (90-107), tačiau šeimininkai neketino pasiduoti.Rungtynių gale pradėję spausti varžovus R2P Sport ‒ 2 krepšininkai priartėjo iki keturių taškų, tačiau to pargalei neužteko. Geru dvitaškių pataikymu pasižymėję svečiai, šventė sunkią pergalę, rezultatu: 107:111.

KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „R2P Sport – 2“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)Antroje pusėje KK „Žaibas“ surinko vos 18 taškų ir pralaimėjo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Neveronys ‒ KKA“ pabaigė „GZP“ sezoną „Laikinosios sostinės“ Mažojoje taurėje (2019 gegužės 19 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)Įspūdingai pirmą kėlinį sužaidęs „R2P Sport ‒ 2“ nepaliko vilčių „Menų kambariui“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sutrypė „Menų kambarį“ (110:55) (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Sporto manija“ panaikino dviženklį pranašumą ir lemiamu metu įrodė savo pranašumą prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 22 d., trečiadienis, 22:26 val.)„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį (2019 gegužės 21 d., antradienis, 21:51 val.)