Medvėgalis vs 1944 (100:44)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Medvėgalis“ lengvai įveikė „1944“ komandą

2018 gegužės 10 d., Ketvirtadienis, 22:47 val., peržiūros: 718

Gegužės 10 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2018 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Medvėgalis“ priemė svečius „1944“ komandą. Iki šių rungtynių abi komandos buvo pralaimėjusios po kartą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė tik vienas taškas (3:4). Vėliau pradėjo „Medvėgalis“ didinti pranašumą. Aštuntą minutę komandas skyrė 14 taškų (23:9). Kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo iki 15 taškų (31:16).

Įpusėjus ketvirtai antro kėlinio minutei komandas skyrė 17 taškų (38:21). Dar po dviejų minučių komandas skyrė 19 taškų (44:25)Kėlinio paskutinėmis minutėmis dar geriau gynėsi „Medvėgalis“, kuris „1944“ neleido lengvai rinkti taškų ir po savo spurto įgijo 31 taško persvarą (61:30).

Trečio kėlinio pradžioje šešis taškus be atsako pelnė „Medvėgalis“ (67:30). Penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „1944“, o netrukus dar du svečių metimai iš eilės pasiekė tikslą (67:36). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, o sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 33 taškai (73:40).

Ketvirtame kėlinyje „1944“ sunkiai irnko taškus. Kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o sužaidus beveik keturias minutes komandas skyrė 37 taškai (81:44). Visgi per likusį rungtynių laiką „1944“ taškų nepelnė, o „Medvėgalis“ jų surinko net 19. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:44.

„Medvėgalio“ žaidėjas M.Gumuliauskas: „Buvo labai geras komandos nusiteikimas ir pirmą kartą susirinkome visi. Pirmose rungtynėse buvome ne labai susižaidę, bet šitas problemas pradėsime spręst manau vėliau, gal likus kelioms rungtynėms. Tikimės išeiti į kitą etapą. Stengsimės išlaikyti tokį tempą ir žaisti vis geriau.“

„SD Ranga“ lengvai įveikė „1944“ komandą (2018 gegužės 08 d., antradienis, 21:49 val.)„Medvėgalis“ užtikrintai įveikė „SD Ranga“ ekipą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 15:38 val.)„Skaitmeninę akį“ lengvai įveikęs „Medvėgalis“ pateko į pusfinalį (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kauno TPMC“ žengė į finalą (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzos medalius iškovojo „ICE“ ekipa (2018 gegužės 29 d., antradienis, 20:26 val.)„Moderno.lt“ susitvarkė su „Medvėgalio” pasipriešinimu (2018 gegužės 08 d., antradienis, 22:00 val.)