Omega vs KM „Tornado“ II (78:66)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ neturėjo vargo su KM „Tornado“ II krepšininkais

2017 gegužės 15 d., Pirmadienis, 21:38 val., peržiūros: 946

Gegužės 15 dieną, 19:00 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2017 komandos „Omega“ (šeimininkai) ir KM „Tornado“ II (svečiai). Kiek lygesnis buvo tik pirmasis kėlinukas, vėliau „Omega“ nutolo per maždaug 10 taškų atstumą ir visą laiką išlaikė pranašumą savo pusėje. Nors KM „Tornado“ II kelis kartus priartėjo, bet skirtumas labai greitai vėl išaugdavo, o rungtynių pabaigoje žaidimą tvirtai kontroliavo „Omega“. Šeimininkai užtikrintai finišavo ir laimėjo rungtynes rezultatu 78:66 (18:15, 19:16, 20:13, 21:22).

Rungtynių pradžioje daug geriau atrodė KM „Tornado“ II komandos žaidėjai, kurie tiksliai pataikė iš toli, surengė kelias greitas atakas ir žaibiškai nutolo (3:10). „Omega“ paprašė pertraukėlės, po kurios komanda lėtai lipo iš duobės, kol galiausiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai. Abi komandos šį vakarą žaidė kiek skubotai, buvo didelis klaidų skaičius ir jos atsirasdavo daugiausia dėl neatsargių perdavimų. Vis tik tvirčiau šiandien jautėsi aikštelės šeimininkai, jau antrojo kėlinuko metu jų pranašumas pasiekė 9 taškus ir tik prieš pat ilgąją pertrauką KM „Tornado“ II kiek priartėjo. Po dviejų kėlinukų „Omega“ pirmavo rezultatu 37:31.

Antroje rungtynių dalyje „Omega“ tik dar labiau nutolo. Nesulaikomai jų gretose žaidė J.Keršys ir T.Žūtautas ir savo lyderių vedami šeimininkai tik didino persvarą. Vienu metu skirtumas priartėjo ir prie 20 taškų ribos, tuomet tapo aišku, kad likęs laikas greičiau bus tik formalumas. Rungtynėms artėjant į pabaigą dar savo žodį tarė KM „Tornado“ II komandos žaidėjas T.Šimkus, po jo puikios tritaškių serijos skirtumas sumažėjo iki vienženklio, bet rungtynių baigties tai neįtakojo. „Omega“ sužaidė užtikrintai ir laimėjo rungtynes rezultatu 78:66.

KM „Tornado“ II iki pat rungtynių pabaigos priešinosi „Old S/M“ ekipai (2017 gegužės 19 d., penktadienis, 21:06 val.)Pirmame kėlinyje atitrūkę „Old S/M“ krepšininkai išsaugojo pergalę (2017 gegužės 10 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Agentus“ įveikė „Omega“ ekipą ir pateko į ketvirfinalį (2017 gegužės 22 d., pirmadienis, 22:46 val.)Tritaškiais bei greitu puolimu varžovus pribloškusi „ICE“ lengvai įveikė „Omegą“ (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:35 val.)