Kauno VDU "Rasos" gimnazija vs Kauno Dainavos vidurinė mokykla (65:68)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 14:30 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla palaužė VDU "Rasos" gimnaziją

2011 balandžio 13 d., Trečiadienis, 19:02 val., peržiūros: 4303

Trečiadienio popietę KKL "Krepšinis.net" 12 taurėje VDU "Rasos" gimnazija priėmė "Dainavos" vidurinę mokyklą. Kaip ir pirmoji komandų tarpusavio dvikova taip ir ši, vyko taškas į tašką, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis. Vis tik, lemiamu momentu tiksliau sužaidusi svečių ekipa iškovojo sunkią ir kovingą pergalę rezultatu (65:68).

Susitikimą ekipos pradėjo labai nedrąsiai ir vangiai. Tiek viena tiek kita ekipa susidūrė su sunkumais renkant taškus. Per dvi pirmojo kėlinio minutes komandos kartu sugebėjo "išvargti" 10 taškų (4:6). Vis tik, VDU "Rasos" gimnazistai pirmieji parodė šiokus tokius gyvybės požymius puolime. Vedini Donato Zavtrikovo ir Pijaus Mykolaičio jie pelnė 7 taškus be atsako ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai (11:6). Tačiau po du taškus pelnė Tomas Petrauskas ir Karolis Žilinskas bei sušvelnino skirtumą iki minimumo (11:10). Vis tik, kėliniui baigiantis šeimininkai pelnė dar du taškus ir skirtumas padidėjo iki 3 taškų (13:10).

Antrasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 4:9 ir jau "Dainavos" vidurinė mokykla priekyje (17:19). Vis tik, svečiai savo persvara džiaugėsi neilgai. Sėkmingą atkarpą tiek puolime, tiek gynyboje sužaidusi VDU "Rasos" gimnazija susigrąžino sau persvarą (25:19). Eimantas Černevičius sumetė dvi baudas, o Donatas Zavtrikovas atsakė dvitaškiu su pražanga (28:21). Svečiai ir toliau kovingai rungtyniaudami neketino užleisti pozicijų savo varžovams. "Dainavos" mokyklos krepšininkai laimėjo atkarpą 2:12 bei vėl persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai (30:33). Kėliniui baigiantis Vilius Sajekas pelnė du taškus, o kitos atakos metu pridėjo ir vieną taiklią baudą iš dviejų. Savo ruožtu Karolis Žilinskas atsakė vienu taikliu baudos metimu (33:34).

Trečiasis kėlinys prasidėjo keturiais šeimininkų taškais iš eilės, kuriuos pelnė Donatas Zavtrikovas ir Vilius Sajekas (37:34). Eimantas Černevičius truktelėjo savo ekipą priekin pelnydamas šešis taškus iš eilės (37:40), bet Gediminas Kemzūra pelnęs du taškus su varžovo pražanga vėl atstatė status kvo susitikime (40:40). Svečiai vedini Tomo Petrausko sugebėjo vėl kiek atitolti (43:46), o po taiklaus Karolio Žilinsko tritaškio (45:49). Per likusį kėlinuko laiką ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir prieš lemiamą ketvirtį "Dainavos" vidurinė mokykla priekyje (51:53).

Nors ketvirtas kėlinys prasidėjo svečių dvitaškiu, kurį pataikė Tomas Petrauskas, bet šeimininkai atsakė šešiais taškais, kuriuos surinko Donatas Zavtrikovas ir Vilius Sajekas (57:55). Evaldas Zaranka sugebėjo ir vėl išlyginti rungtynių rezultatą (59:59). Komandos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką. Donatas Zavtrikovas pelnė du taškus su varžovo pražanga, o Karolis Žilinskas atsakė penkiais taškais iš eilės (62:64). Vilius Sajekas rungtynėms artėjant į pabaigą sugebėjo dar kartą VDU "Rasos" gimnaziją išvesti į priekį (65:64). Tačiau per likusį laiką šeimininkai taškų nebepelnė, o svečiai atsakė keturiais ir iškovojo sunkią, bet svarbią pergalę, kuri jiems garantavo antrąją vietą grupėje (65:68).

Po rungtynių "Dainavos" komandos treneris Jomantas Eibukas kalbėjo: "Šios dienos pergalės raktas buvo žaidėjų nusiteikime. Mes neturėjome kur trauktis ir pergalė buvo būtina. Mūsų komandos lyderis Tomas Petrauskas išsibaudavo, jau pirmame kėlinuke jis gavo keturias pražangas ir galima sakyti nuo to laiko normaliai nesigynė. Aš manau, kad būtent nusiteikimas, susikaupimas ir žaidėjų užsivedimas lėmė pergalę. Varžovai neatrodo tokie galingi kaip pernai, nes praėjusiame sezone jie atrodė tikrai geriau, nes pas juos buvo ir Kemzūra ir Milašius, šiemet iš tos komandos atrodo yra likęs tik vidurio puolėjas, kuris ir dominuoja. Šiaip šis varžovamas mums gana neparankus, nes neturime stiprios priekinės linijos".

VDU "Rasos" gimnazijos treneris Tomas Kentra po susitikimo sakė: "Mano sprendimu šiandien nežaidė pagrindinis komandos įžaidėjas, kuris praėjusiame susitikime protestuodamas prieš teisėjų pražangas išėjo iš aikštės. Šis dalykas komandai labai pakenkė. Nepaisant visko, žaidėjai turi kovoti, žaisti, kad ir kaip būtų teisėjaujama. Ir šiandien pabaigoje pasitaikė teisėjų klaidų, bet žaidėjų klaidų buvo daugiau. Dėl to ir pralaimėjome, praradome vieną kamuolį, po to kitą. Varžovai jau matyti ir žinomi. Jie yra kovingi ir to jiems neprikiši. Mes šiandien taip pat kovojome, viskas lyg ir buvo tvarkoje, bet labai daug klaidų, keletas bandymų dėti rungtynių pradžioje, tačiau taškų nebuvo pelnyta, pagrinde rungtynių baigtį nulėmė mūsų žaidėjų klaidos, tiek gynyboje, tiek puolime".

VDU "Rasos" gimnazijos ekipoje išsiskyrė: Donatas Zavtrikovas 24 taškai (5 atk. kam), Vilius Sajekas 19 taškų (11 atk. kam), Gediminas Kemzūra 10 taškų (7 atk. kam, 5 rez. perd, 9 perimti kam)

"Dainavos" vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Karolis Žilinskas 18 taškų (5 perimti kam), Eimantas Černevičius 15 taškų (5 atk. kam, 5 rez. perd), Tomas Petrauskas 14 taškų (6 atk. kam, 5 perimti kam)

"Kauno Dainavos vidurinė mokykla" po dramatiškos kovos įveikė" Kauno VDU "Rasos" gimnaziją" (2011 kovo 18 d., penktadienis, 17:50 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla antrą kartą įveikė Kauno VDU "Rasos" gimnaziją (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 16:18 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla varžybų pabaigoje palaužė Kauno "Julijanavos" katalikiškąją vidurinę mokyklą (2011 gegužės 13 d., penktadienis, 17:25 val.)Kauno Antano Smetonos gimnazija nugalėjo Kauno VDU "Rasos" gimnaziją (2011 balandžio 06 d., trečiadienis, 16:07 val.)Rungtynių pabaigoje pergalę pasiekė Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 17:02 val.)"Kauno VDU "Rasos" gimnazija" patyrė antrąją nesėkmę (2011 kovo 23 d., trečiadienis, 16:34 val.)A.Smetonos gimnazija pasiekė sunkią pergalę prieš "Dainavos" vidurinę mokyklą (2011 kovo 25 d., penktadienis, 16:46 val.)Kauno VDU "Rasos" gimnazija po aktaklios kovos palaužė Kauno "A. Smetonos" gimnaziją (2011 kovo 16 d., trečiadienis, 16:59 val.)Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija "Mažosios" taurės finale iškovojo pirmąją vietą (2011 gegužės 22 d., sekmadienis, 19:50 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno "A.Smetonos" gimnazijos komanda (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 14:57 val.)