Kauno Dainavos vidurinė mokykla vs Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija (61:84)"Krepšinis.net" taurė 2011m. 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Kupiškio Lauryno Stuokos - Gucevičiaus gimnazija "Mažosios" taurės finale iškovojo pirmąją vietą

2011 gegužės 22 d., Sekmadienis, 19:50 val., peržiūros: 6307

Gegužės 22 dieną Kauno energijos sporto salėje įvyko "Krepšinis.net" 10 – 12 klasių "Mažosios" taurės finalas. Jame šeimininkai "Dainavos" vidurinė mokykla susitiko su Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija. Pirmą kėlinį geriau sužaidė Kupiškio Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazija (17:24). Antrame kėlinyje "Dainavos" vidurinė mokykla susiėmė ir išlygino rezultatą (36:36). Trečiame kėlinyje Kupiškio gimnazija susikrovė devyniolikos taškų pranašumą (42:61) ir iki varžybų pabaigos sugebėjo jį padidinti iki dvidešimt trijų (61:84). Kupiškio gimnazija iškovojo pirmąją vietą "Mažosios" taurės finale.

Pirmuosius taškus varžybose pelnė M.Stonkus ir išvedė Dainavos vidurinę i priekį (2:0). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė Kupiškio gimnazija. Sužaidus dvi minutes minutės pertraukėlės paprašė Dainavos vidurinės treneris (2:7). Per sekančias keturias minutes Dainavos vidurinei pavyko priartėti prie varžovų, komandas skyrė trys taškai (10:13). Kupiškio komanda spurtavo 8:0 ir igavo dviženklį pranašumą (10:21). Likus iki kėlinio pabaigos dviems minutėms minutės pertraukėlės paprašė Kupiškio gimnazijos treneris (15:21). Nuaidėjus sirenai, skelbiančiai kėlinio pabaigą, komandas skyrė septyni taškai (17:24).

Antro kėlinio pirmų trijų minučių atkarpą geriau įveikė Kupiškio gimnazija 7:4 (21:31). Per sekančias šešias minutes spurtavo Dainavos vidurinė 13:4 ir sumažimo varžovų persvarą iki minimalios (34:35). Šeimininkai prasižengia ir A.Vilys stojasi prie baudų metimo linijos. Iš dviejų pataikęs vieną metimą padidina skirtumą iki dviejų taškų. Devintą kėlinio minutę taikliu metimu E.Zaranka išlygino rezultatą (36:36). Iki kėlinio pabaigos likus keturiom sekundėm minutės pertraukėlės paprašė Dainavos vidurinės treneris, tačiau suregzti rezultatyvios atakos nebepavyko. Komandos išėjo ilsėtis esant lygiam rezultatui.

Nuo pat trečio kėlinio pradžios Kupiškio gimnazija spaudė varžovus. Norėdamas nutraukti Kupiškio gimnazijos spurtą (11:2) ketvirtą kėlinio minutę minutės pertraukėlės paprašė Dainavos vidurinės treneris (38:47). Per sekančias tris minutes Kupiškio gimnazija pelnė dar dešimt taškų be atsako (38:57). Kėlinio pabaigą abi komandos sužaidė lygiai, įmesdamos po keturis taškus. Kėlinio pabaigoje devyniolika taškų pirmavo Kupiškio gimnazija (42:61).

Per pirmas dvi kėlinio minutes šeimininkams pavyko sumazinti svečių pranašumą iki septyniolikos taškų (64:47). Sekančių trijų minučių atkarpą 10:0 spurtavo Kupiškio gimnazija, komandas skyrė didžiausias taškų skirtumas šiose varžybose (47:74). Likus žaisti dvi su puse minutės komandas skyre dvidešimt šeši taškai (54:80). Likus žaisti minutę iki rugtynių pabaigos savo pirmuosius taškus pelnė vienintelė mergina atstovavusi Dainavos vidurinę E. Beržinskaitė (57:80). Jos taiklus metimas sukėlė teigiamų emocijų bangą tarp žiūrovų ir abiejų komandų žaidėjų. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:84. Nestokodami džiaugsmo iškovojus pirmąją vietą Kupiškio gimnazijos komanda į orą mėtė komandos trenerį A. Puzelį.

Trenerių interviu galite pamatyti video skiltyje

Kupiškio gimnazija: D.Grigėnas 25 (34 naud. balai), L.Augustinas 16 (11 atk. kam.), J.Mikšys 14.

Dainavos vidurinė: K.Žilinskas 14, E.Zaranka 9, E.Černevičius ir T.Petrauskas po 8.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

kalibras2011 gegužės 22 d., 10:24 val.

manau sias rungtynes laimes, kas labiau bus susikaupes rungtynem ir parodys sirdi pergalei.

Pasvalio P.Vileišio gimnazija nugalėjo Kupiškio "L.Stuokos-Gucevičiaus" gimnaziją (2011 balandžio 10 d., sekmadienis, 21:24 val.)"Krepšinis.net" taurės savininkai naują sezoną pradėjo pralaimėjimu (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 15:45 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno "A.Smetonos" gimnazijos komanda (2011 kovo 30 d., trečiadienis, 14:57 val.)A.Smetonos gimnazija pasiekė sunkią pergalę prieš "Dainavos" vidurinę mokyklą (2011 kovo 25 d., penktadienis, 16:46 val.)"Kauno Dainavos vidurinė mokykla" po dramatiškos kovos įveikė" Kauno VDU "Rasos" gimnaziją" (2011 kovo 18 d., penktadienis, 17:50 val.)Rungtynių pabaigoje pergalę pasiekė Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla (2011 balandžio 08 d., penktadienis, 17:02 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla palaužė VDU "Rasos" gimnaziją (2011 balandžio 13 d., trečiadienis, 19:02 val.)Kauno "Dainavos" vidurinė mokykla varžybų pabaigoje palaužė Kauno "Julijanavos" katalikiškąją vidurinę mokyklą (2011 gegužės 13 d., penktadienis, 17:25 val.)