Hidraulinės sistemos vs Scandagra (63:80)KKL taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2024 vasario 23 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KKL taurės 2024 čempionais tapo „Scandarga“ ekipa

2024 vasario 23 d., Penktadienis, 23:00 val., peržiūros: 195

Penktadienio vakarą, vasario 23 dieną, Kauno krepšinio mokykloje "Žalgiris" įvyko KKL taurės 2024 Didysis finalas tarp lygos perspektyviausių Hidraulinės sistemos bei Scandagra ekipų.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Hidraulinių sistemų komanda. Įspūdingais metimais į priekį komandą vedė T.Vasiliauskas. Šis žaidėjas įpusėjus kėliniui savo sąskaitoje jau turėjo 12 taškų. Visgi, tokio rezultato nepakako. Taip pat komandai kišo koją turimos 5 komandinės pražangos. Paskutinėmis kėlinio minutėmis šeimininkams teko nusileisti varžovų komandai Scandagra. Rezultatas po pirmojo kėlinio tapo (23:25)

Antrojo kėlinio metu jau pirmąją minutę rezultatas tapo lygus. Iki pat kėlinio vidurio komandos stumdėsi dėl vietos priekyje. Vaizdas aikštelėje pakito po D. Budgino tritaškio, po kurio Scandarga komanda ėmė veržtis į priekį ir atitrūkti 8 taškų skirtumu. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo (35:43)

Po ilgosios pertraukos Hidraulinių sistemų ekipai tapo dar sunkiau vytis varžovus, kadangi Scandarga komandos žaidėjai realiai visą kėlinį svaidė vien taiklius tritaškius, kurie leido jiems įsitvirtinti priekyje 14 taškų persvara. Hidraulinės sistemos vilties neprarado iki pat rungtynių pabaigos. Taikliais tritaškiais jie dar bandė taisyti esamą situaciją. Deja, įsisiautėjus emocijoms, paskutinę rungtynių minutę T.Vasiliauskas nesuvaldė emocijų ir buvo nubaustas technine pražanga.

Po ilgos nelengvos kovos KKL taurės 2024 Didijį finalą laimėjo ir į savo rankas priėmė taurę Scandarga ekipa palaužusi varžovus rezultatu 63:80 (23:25, 12:18, 14:20, 14:17)