Hidraulinės sistemos vs Arko (85:75)KKL taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

KKL taurėje tritaškių fiestą surengę „Hidraulinės sistemos“ ekipos krepšininkai patiesė „Arko“ penketuką

2024 vasario 11 d., Sekmadienis, 19:01 val., peržiūros: 193

Vasario 11 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos KKL taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ ir „Arko“ ekipų.

Rungtynes „Hidraulinės sistemos“ pradėjo taikliai atakuodami iš toli – iš viso per pirmą kėlinį šeimininkai pataikė jų septynis, iš kurių tris L.Čekavičius, o tai leido šeimininkams pasibaigus kėliniui būti įgijus dviženklį pranašumą 29:15.

Antrojo kėlinio pradžioje „Hidraulinės sistemos“ dar pridėjo tris tolimus metimus ir po antro šiame kėlinyje M. Petrausko tolimo metimo rezultatas jau tapo 44:17. Visgi, tada kiek atsigavo ir „Arko“ ekipos puolimas, kas leido svečiams šiek tiek priartėti. Įpusėjus susitikimui 50:29.

Trečiame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ pataikė dar šešis tolimus metimus (iš jų tris T.Vasiliauskas), o kėlinys baigėsi esant rezultatui 72:52.

Lemiamą kėlinį „Arko“ pradėjo nedideliu spurtu 0:7 ir artėjo iki 72:59. Nors svečiams dar buvo pavykę priartėti iki aštuonių taškų, tačiau „Hidraulinės sistemos“ pergalės iš savo rankų jau nebeišleido. Galutinis susitikimo rezultatas 85:75 (29:15, 21:14, 22:23, 13:23).