Jonavos LSK „Technoera“ vs Baltijos „Mirtini pingvinai“ (78:40)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“

2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 20:51 val., peržiūros: 1318

Lapkričio 5 dieną, 19:00 val., Batėgalos sporto centre, susitiko „C“ lygos komandos Jonavos LSK „Technoera“ (šeimininkai) ir Baltijos „Mirtini pingvinai“ (svečiai). Į visus klausimus šeimininkai atsakė jau pirmojo kėlinuko metu, kuomet sugebėjo pasiekti net 20 taškų pranašumą. Per likusį laiką skirtumas nebeaugo taip sparčiai, bet Baltijos „Mirtini pingvinai“ vis tiek neišvengė triuškinamo pralaimėjimo. Susitikimas baigėsi rezultatu 78:40.

Rungtynių pradžia buvo tiesiog tragiška svečiams, kurie prarado vieną kamuolį po kito, o reti metimai niekaip nepasiekdavo tikslo. Tuo tarpu Jonavos LSK „Technoera“ rengė žaibiškas atakas ir jau pirmojo kėlinuko pabaigoje jie pirmavo tiesiog nepadoriu rezultatu 25:2. Tiesa, netrukus Baltijos „Mirtini pingvinai“ pataikė iš toli, o antrojo kėlinuko metu svečiai pagaliau sumažino klaidų skaičių ir pradėjo rungtyniauti rezultatyviau. Abi komandos dabar žaidė lygiau ir šeimininkai po dviejų kėlinukų pirmavo 44:18.

Antroje rungtynių dalyje komandos dažnai klydo, o metimai ne visad buvo užtikrinti net ir atakuojant laisviems. Jonavos LSK „Technoera“ stengėsi naudoti visos aikštės spaudimą, bet vis dažniau šis jų ginklas atnešdavo daugiau žalos, nei naudos, nes į greitą puolimą pabėgę varžovai pelnydavo lengvus taškus. Vis tik skirtumas tarp komandų vis augo ir buvo galima nujausti, kad Baltijos „Mirtini pingvinai“ patirs pralaimėjimą milžinišku skirtumu. Šeimininkams beliko sutvarkyti formalumus ir pergalė tarsi per treniruotę jau buvo jų rankose 78:40.

Ž.Radzevičius (Jonavos LSK „Technoera“):

„komandos tiesiog skirtingo lygio, o daugiau komentuotii žaidimą galėsiu po atkaklesnių varžybų“.

A.Stvola (Baltijos „Mirtini pingvinai“):

„žaidžiam savo malonumui, dar tik pirmas sezonas, tad nepergyvenam dėl pralaimėjimo tokiu skirtumu“.

Jonavos LSK „Technoera“: Tomas Kepežinskas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Jurevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Linas Mecelis – 12 tšk., Egidijus Vaitekauskas – 10 tšk. (6 perimt. kam.)

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Arūnas Dunauskas – 13 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Mikalauskas – 10 tšk.

SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Jonavos LSK „Technoera“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Jonavos LSK „Technoeros“ penketukas įtikinamai įveikė „Randerį“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:27 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)