Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Lapės (64:84)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos.

2016 sausio 17 d., Sekmadienis, 21:30 val., peržiūros: 1339

Sekmadienį, sausio 17 dieną, Jahtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę Baltijos "Mirtini pingvinai" ir svečių teisėmis žaidę "Lapių" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Lapių" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (10:22). Antrame kėlinyje Baltijos "Mirtiniems pingvinams" pavyko 2 taškais sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 10 taškų – (27:37). Trečiasis kėlinys buvo vėl sėkmingesnis šeimininkams, kuriems pavyko priartėti iki 7 taškų – (48:55). Ketvirtame kėlinyje svečiai nepasidavė, padidino skirtumą iki dviženklio ir laimėjo rungtynes rezultatu – (64:84).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Lapių" ekipos 9 iš eilės pelnytais taškais, vėliau sekė pirmieji pelnyti Baltijos "Mirtini pingvinai" 4 iš eilės taškai ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (4:9). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė po tikslią ataką ir rezultatas tapo – (7:14). Antroje kėlinio dalyje svečiai surengė dar vieną spurtą – (3:11) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:22).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių dar viena laimėta atkarpa – (2:9), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 18 taškų – (12:31). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 13 taškų – (18:31). Antroje kėlinio dalyje Baltijos "Mirtini pingvinai" šiek tiek geriau sužaidė puolime, sumažino skirtumą iki 10 taškų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:37).

Trečiasis kėlinys prasidėjo puikiai sužaista šeimininkų atkarpa – (13:7), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų – (38:44). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko vėl padidinti skirtumą iki 9 taškų – (40:49). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas supanašėjo, šeimininkai dar vienu tašku sumažino skirtumą ir kėlinys baigėsi rezultatu – (48:55).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 sausais Baltijos "Mirtinų pingvinų" taškais, vėliau sekė sausa – (0:15) "Lapių"ekipos laimėta atkarpa ir kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 18 taškų – (52:70). Sužaidus dar 2 minutes šeimininkams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 12 taškų – (60:72). Per likusį laiką svečiai laimėjo dar vieną atkarpą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (64:84).

Po laimėtų rungtynių Baltijos "Mirtini pingvinai" komandos treneris kalbėjo: "Atsipalaidavome trečiame kėlinyje šiek tiek, patikėjome lengvu žaidimu kažkaip ir taip gavosi. Buvo pavykę įgyti persvarą didesnę, bet varžovams pavyko vėl priartėti, vėliau pasistengėme labiau, aktyviau sužaidėme ir pavyko laimėti. Linkėjimai M. Aleknos mamai."

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Mikalauskas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Savickas – 14 tšk.

Lapės: Mindaugas Alekna – 23 tšk. (14 atk. kam.), Antanas Žvirblis – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Aivaras Datas – 18 tšk., Darius Jegorovas – 12 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Martinas Stoškus – 11 tšk.

„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:33 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ iškovojo sunkią pergalę (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 23:06 val.)