LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI vs KAUTRA (67:58)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

„LVA-LVV Preparatų inspektoriai“ išsiskyrė ne tik žaidimu, bet ir šou elementais

Šoumenai savo triukais linksmino visus susirinkusius sporto salėje
2006 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:04 val., peržiūros: 4953

Antrąją pergalę KKL „Įmonių“ lygoje iškovojo „LVA-LVV Preparatų inspektorių" ekipa, namuose įveikusi penktąją nesėkmę patyrusius „Kautros“ krepšininkus 67:58 (21:11, 21:16, 15:13, 10:18).

Dar neprasidėjus rungtynėms LVA sporto salėje atmosfera tvyrojo šventinė. Keli LVA-LVV gerbėjai (o kaip vėliau paaiškėjo komandos nariai) buvo persirengę kalėdiniais apdarais ir tautinėmis dainomis linksmino susirinkusius.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurių pranašumas jau po pirmojo ketvirčio pasiekė dviženklę ribą – 21:11.

Spurtu 16:2 antrąją atkarpą pradėję LVA-LVV susikrovė 24 taškų pranašumą (37:13) ir leido sau atsipalaiduoti. Perėmus kamuolį ir į puolimą nubėgus 2 LVA-LVV komandos nariams vietoje užtikrintų 2 taškų būdavo renkamasi efektingą (bet neefektyvų) metimą „ore nuo lentos“.

Nuotaiką palaikė ir keli LVA-LVV komandos žaidėjai, sportinę aprangą iškeitę į senio šalčio uniformas. Pastarųjų dainos netildavo tiek žaidimo metu, tiek per minutės pertraukėles. Minučių pertraukėlių metu „šoumenai“ šoko aikštelėje ir imitavo akrobatinius triukus.

Visgi tokiu „linksmuolių“ pasirodymu džiaugėsi ne visi – vyriausiasis LVA-LVV komandos treneris Eligijus Vyskupaitis tikino netikėjęs, kad jo auklėtiniai užuot žaidę pasirinks linksmybes.

Antroje rungtynių pusėje LVA-LVV visiškai atsipalaidavo ir tuo naudodamasi „Kautros“ ekipa mėgino mažinti savo deficitą.

Produktyviausias „Kautros“ spurtas prasidėjo antrojoje ketvirtojo kėlinio pusėje. Po taiklių Valdo Apoliansko bei Ričardo Verbicko tolimų metimų LVA-LVV pranašumas ištirpo iki 10 taškų (61:51).

Visgi „Kautros“ krepšininkams neužteko jėgų toliau mažinti savo deficitą ir didesnės grėsmės LVA-LVV ekipai jie nebekėlė.

Nugalėtojų ekipoje Marius Petrauskas buvo rezultatyviausias. jis surinko 19 taškų. Vaidas Babrauskas prie pergalės pridėjo 18, Dainius Bakanas – 14 taškų.

„Kautros“ gretose išsiskyrė Vytas Sakalauskas ir Valdas Apolianskas. Jie atitinkamai pelnė 12 ir 11 taškų.

"LVA - LVV Preparatų Inspektoriai" skinasi kelią į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)Pergalė "LVA - LVV preparatų inspektoriams" išsprūdo paskutinėmis sekundėmis (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 19:54 val.)Triuškinanti "LVA - LVV Preparatų Inspektorių" pergalė įmonių lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 16:44 val.)„Kautra“ toliau neranda savojo žaidimo (2007 sausio 10 d., trečiadienis, 21:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo "LVA - LVV Preparatų Inspektoriai" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:25 val.)„Kautra“ metus pradėjo nesėkme (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 21:59 val.)"iV Internetas visiems" tik po atkaklios kovos nusileido "LVA - LVV Preparatų inspektoriams" (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Kautra“ ir toliau neprilygsta varžovams (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:49 val.)Pergalę po pratęsimo iškovojęs "iV Internetas Visiems" išsaugojo viltis žaisti kitame etape (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 16:25 val.)Galingai sužaidusi pirmąjį kėlinį "Arauša" iškovojo penktąją pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 21:08 val.)