LVA - LVV PREPARATŲ INSPEKTORIAI vs ELTECHA (87:88)KĮKL » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Pergalė "LVA - LVV preparatų inspektoriams" išsprūdo paskutinėmis sekundėmis

2007 vasario 18 d., Sekmadienis, 19:54 val., peržiūros: 3204
Šiandien (01.18) Lietuvos veterinarijos akademijos sporto salėje buvo sužaistos ypatingos įtampos rungtynės, kuriose pergalę iškovojo "Eltechos" ekipa, rezultatu 87:88 įveikusi aikštės šeimininkus ""LVA – LVV preparatų inspektorius". Pastariesiems pralaimėjimas praktiškai užkirto kelią į atkrintamąsias varžybas.

Vos prasidėjus rungtynėms namų komanda buvo nubausta technine pražanga už vėlavimą, bet du I.Grigaravičiaus metimai skriejo pro šalį. Komandos žaidė ramiai, ant šeimininkų suolelio po truputį rinkosi vis daugiau žaidėjų. Ir po pirmosios rungtynių atkarpos "Eltecha" jau buvo susikrovusi apčiuopiamą persvarą – 18:28.

Antrajame ir trečiajame kėliniuose situacija aikštėje nesikeitė. Skirtumas tarp komandų svyravo nuo 5 iki 10 taškų, bet svečiai "LVA – LVV preparatų inspektoriams" įsiveržti į priekį taip ir neleido. Priešpaskutiniame kėlinuke "Eltechos" ekipos žaidėjai demonstravo pavydėtiną taiklumą atakuojant iš toli, jie pataikė 6 tritaškius iš 7.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui aikštės šeimininkai pradėjo alsuot varžovams į nugarą ir iki finalinio rungtynių švilpuko likus minutei, M.Petrauskas persvėrė rezultatą savo komandos naudai (85:83). Kaip tik tuo metu įtampa pasiekė epogėjų. Prie baudų metimo linijos stojo vienas iš "Eltechos" lyderių G.Jeršovas, vienas metimas iš dviejų skriejo pro šalį (85:84). Likus 12sek., svečiai buvo priversti stabdyt oponentus pražangomis, T.Rekštys taikliai sumetė abi baudas ir šeimininkai įgijo trijų taškų persvarą. Paskutinės "Eltechos" ekipos atakoje fantastišką metimą iš trijų taškų zonos pataikė tas pats G.Jeršovas, negana to, varžovai prieš jį ir prasižengė, realizaves baudos metimą Jeršovas išplėšė "Eltechai" antrąją pergalę "Įmonių" lygos, G pogrupyje, rezultatu 87:88.

Po rungtynių "Eltechos" treneris R.Plytnikas tryško džiaugsmu: "Pasistengėm ir laimėjom! Visas varžybas pirmavom, pabaigoje priešininkai pasivijo, bet paskutinis metimas buvo labai gražus."

Abu treneriai teisėjų darbą įvertino puikiai. Nugalėtojų strategas abiems arbitrams skyrė 9, "LVA – LVV preparatų inspektorių" komanda – 10 balų iš 10.

"Eltechos" gretose naudingiausiai žaidė 30 taškų pelnęs G.Jeršovas (
5/12 – tritaškiai, 7 išpr. pražangos), I.Grigaravičius – 18 tšk. (7/10 – dvitaškiai, 7 atk. kam.), L.Garnelis – 17tšk.

Pralaimėjusioje komandoje išsiskyrė T.Rekštys – 31 tšk. (14/20 – dvitaškiai, 7 atk. kam., 6 išpr. pražangos), J.Amelinas – 18 tšk. (7atk. kam.), V.Babrauskas – 16 tšk.
Triuškinanti "LVA - LVV Preparatų Inspektorių" pergalė įmonių lygoje (2006 lapkričio 18 d., šeštadienis, 16:44 val.)"LVA - LVV Preparatų Inspektoriai" skinasi kelią į atkrintamąsias varžybas (2007 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:37 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo "LVA - LVV Preparatų Inspektoriai" (2006 gruodžio 15 d., penktadienis, 21:25 val.)"iV Internetas visiems" tik po atkaklios kovos nusileido "LVA - LVV Preparatų inspektoriams" (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:31 val.)„LVA-LVV Preparatų inspektoriai“ išsiskyrė ne tik žaidimu, bet ir šou elementais (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:04 val.)Pergalę po pratęsimo iškovojęs "iV Internetas Visiems" išsaugojo viltis žaisti kitame etape (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 16:25 val.)Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Antakoros" krepšininkų (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:07 val.)Pirmoji "Baltijos Baldų Grupės" nesėkmė šį sezoną (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 22:37 val.)Dėl pergalės "Kauno autobusai" turėjo išlieti daug prakaito (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:55 val.)