Kauno Saulės gimnazija vs Birštono gimnazija (84:64)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 14:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

''Kauno Saulės gimnazija'' nušlavė ''Birštono gimnaziją''

2013 balandžio 18 d., Ketvirtadienis, 18:16 val., peržiūros: 1583

Šiandien, balandžio 18d., ''Kauno Saulės gimnazijos'' sporto salėje įvyko KKL ''Basketnews.lt 2013'' 10-12 klasių taurės susitikimas tarp ''Kauno Saulės gimnazijos'' (šeimininkai) ir ''Birštono gimnazijos'' (svečiai). Nuo pat susitikimo pradžios savojo žaidimo niekaip nerado ''Birštono gimnazija'' svečioje salėje. Nekrito tritaškiai metimai, nemažai klaidų aikštės viduryje ir po dviejų kėlinių šeimininkai priekyje buvo jau dvidešimt dviems taškais 48-26. Antroje susitikimo svečiams pavyko sumažinti savo deficitą iki vienuolikos taškų, bet užtikrintai žaidę šeimininkai įsirašė nesunkią pergalę 84-64.

Jau pirmosiomis susitikimo minutėmis jautėsi, jog šiandien šeimininkai geriau pasiruošę šiam susitikimui. Ketvirčiui įpusėjus šeimininkai jau turėjo dešimt taškų savo pranašumą ( 16-6). Ketvirčio pabaigoje šeimininkai puikiai atakavo iš trijų taškų zonos, tuo tarpu svečiai rinko taškus, tik pavieniais reidais į baudos aikštelę. Po pirmojo ketvirčio priekyje buvo ''Kauno Saulės gimnazija'' 27:11. Antrojo ketvirčio pradžioje ekipos žengė lygiai, tiesa svečiams pavyko sumažinti savo deficitą iki trylikos taškų (33-20). Antroje ketvirčio pusėje, svečių gynyba buvo kiaura it rėtis. Skirtumas tarp komandų iš augo nuo trylikos taškų iki dvidešimt penkių ( 45-20). Ketvirčio pabaigoje svečiams pavyko sumažinti savo deficitą iki aštuoniolikos taškų 48-26.

Po didžiosios pertraukos skirtumas šoktelėjo jau iki trisdešimties taškų (56-26), bet antroje kėlinio pusėje svečių ekipa tarsi atgijo ir perėmė žaidimo kontrolę. Po laimėtos atkarpos 12-0 skirtumas vėl sumažėjo aštuoniolikos taškų (56-38). Svečių spurtą nutraukė A.Aleknavičius kuris pataikė keturis iš eilės taškus, kurie ekipai buvo emociškai svarbus. Po trečiojo ketvirčio skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki šešiolikos taškų 62-46.

Ketvirtajame ketvirtyje ir toliau aikštėje virė kova dėl kiekvieno aikštės centimetro ir svečiai iš Birštono sumažino savo deficitą iki vienuolikos taškų (66-55), bet šio barjero taip perlipti ir nebepavyko. ''Saulės gimnazija'' užtikrintai užbaigė šį susitikimą ir įsirašė ketvirtąją pergalę į savo sąskaitą rezultatu 84-64.

Kauno Saulės gimnazija: J.Snudaitis ( 19 tšk.) J.Kigas ( 15 tšk.) A.Šlekonis ( 13 tšk.)

Birštono gimnazija: O.Braždžionis ( 23 tšk. 13 atk.k.) D.Drazdauskas ( 13 tšk. 16 atk.k.) M.Čepulionis ( 17 tšk.)

''Birštono gimnazija'' tritaškiais metimais užmetė svečius iš Lazdijų (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 17:02 val.)"Kauno Saulės gimnazija" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 10:41 val.)Kauno ''Saulės'' gimnazija įrodė savo pranašumą prieš svečius iš Lazdijų (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 15:58 val.)Druskininkų ''Ryto'' gimnazija išsivežė pergalę iš Kauno (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 18:49 val.)Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija įveikė Birštono gimnaziją ir pateko į mažosios taurės finalą (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:40 val.)Šiaulių Didždvario gimnazija – "Basketnews.lt" Didžiosios taurės pusfinalyje (2013 gegužės 07 d., antradienis, 13:47 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys "Druskininkų "Ryto" gimnazijai" leido pasiekti lengvą pergalę (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 17:19 val.)"Birštono gimnazija" nesunkiai žengė į pusfinalį (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 17:07 val.)Birštono gimnazija – "Basketnews.lt Lietuva" Mažosios taurės bronzininkai (2013 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)