MB „TR Project“ vs Klausučių alaus darykla (96:83)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą

2023 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:13 val., peržiūros: 284

Spalio 30 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos B pogrupio rungtynės tarp MB „TR Project“ ir „Klausučių alaus darykla“ ekipų.

Rungtynių pradžioje po aštuonių G. Kriščiūno taškų MB „TR Project“ išsiveržė į priekį 11:5. Vėliau penkis taškus dar pridėjo ir J.Bagurskas, o po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo 22:15.

Antrajame kėlinyje J.Bagurskas dar pridėjo aštuonis taškus, po kurių MB „TR Project“ tolo iki 30:19. Nors M.Namikas vėliau dar smeigė du tolimus metimus, tačiau dviem atsakė ir E.Jurkevičius, o įpusėjus susitikimui ir toliau šeimininkai pirmavo dviženkliu pranašumu 49:39.

Trečiajame kėlinuke „Klausučių alaus darykla“ dėka rezultatyvaus L. Satkevičiaus žaidimo ir penkių Ž. Dovidaičio taškų kėlinio pabaigoje mažino turimą deficitą iki dviejų taškų 64:62.

Lemiamame kėlinyje svečiai po keturių P. Juknevičiaus taškų lygino rezultatą. Nors MB „TR Project“ iškart vėl atstatė keturių taškų pranašumą, tačiau svečiai tolimais metimais neleido svečiams tolti. Rungtynių pabaigoje G.Kriščiūnas galėjo nulemti rungtynių nuglėtoją, tačiau pataikytas tik vienas baudos metimas nukėlė rungtynių nugalėtojo sprendimą į pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje MB „TR Project“ iškart nutolo 89:82. Po šio varžovų spurto „Klausučių alaus darykla“ jau nebeatsigavo ir turėjo pripažinti šeimininkų pranšumą. Galutinis susitikimo rezultatas 96:83 (22:15, 27:24, 15:23, 17:19, 15:2).

11 atk. kam.

„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)MB „TR Project“ iššvaistė 21 taško persvarą, tačiau nepaleido pergalės prieš „ICE“ (2023 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“ (2024 vasario 21 d., trečiadienis, 22:43 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)