Skroblų alėja vs Klausučių alaus darykla (72:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Klausučių alaus daryklai“

2024 vasario 21 d., Trečiadienis, 22:43 val., peržiūros: 127

Vasario 21 dieną, 19:10 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Skroblų alėja" (šeimininkai) ir "Klausučių alaus darykla" (svečiai). Nors beveik visas rungtynes priekyje buvo šeimininkai, tačiau lemiamu metu "Klausučių alaus darykla" išlygino žaidimą ir galiausiai išplėšė pergalę, laimėdami rungtynes rezultatu 72:74 (17:15, 21:19, 18:18, 16:22).

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai įsivažiavo, žaidimas nebuvo rezultatyvus. Kelis kartus keitėsi pirmaujanti pusė, bet galiausiai "Skroblų alėja" susikūrė nedidelį pranašumą, kurį sėkmingai išlaikė iki ilgosios pertraukos 38:34.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai sėkmingai išlaikė nedidelę persvarą savo rankose ir artėjo pergalės link. Vis tik, likus žaisti apie 2 minutes "Klausučių alaus darykla" sugebėjo atsitiesti ir išlygino rezultatą. Nuo to momento kiekvienas metimas buvo aukso vertės, o šiame nervingame finiše geriau pasirodė svečiai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 72:74.

16 atk. kam.

Emocingoje kovoje pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 22:31 val.)Antrojoje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ palaužė varžovus. (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 23:10 val.)„Arko“ suklupo prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 21:50 val.)„Kauno Rami“ po atkaklios kovos susitvarkė su „Klausučių alaus darykla“ (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 21:57 val.)Visas rungtynes pirmavę „Pikenpokas“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:39 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sparta“ įveikė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Kautech-2“ ir antrą kartą įveikė puolime strigusią „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2024 balandžio 10 d., trečiadienis, 22:03 val.)Atkrintamąsias „Klausučių alaus darykla“ pradėjo užtikrinta pergale (2024 kovo 25 d., pirmadienis, 21:18 val.)MB „TR Project“ išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau po pratęsimo palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 22:13 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Skroblų alėja“ (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)