Green Death vs Naujokai (53:56)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Naujokai“ šventė pergalę, tačiau į aštunfinalį žengė „Green Death“

2015 vasario 24 d., Antradienis, 00:03 val., peržiūros: 1070

Vasario 23 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje vyko C lygos, šešioliktfinalio rungtynės tarp „Green Death“ (šeimininkai) ir „Naujokai“ (svečiai) ekipų. „Green Death“ laimėjo pirmą akistatą ir „Naujokams“ norint patekti į kitą etapą reikėjo švęsti pergalę turint daugiau nei aštuonių taškų persvarą. Pirmame kėlinyje šiek tiek stipriau atrodė svečiai, kurie pirmavo 18:12. Antrame kėlinuke „Naujokai“ toliau pirmavo ir neleido „Green Death“ mažinti jų turimo deficito – 33:28. Trečiame ketvirtyje šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą ir pirmauti 45:44. Paskutiniame ketvirtyje „Naujokai“ sugebėjo atsikovoti turėtą pranašumą ir iškovoti pergalę 56;53, tačiau dėl nepalankaus įmestų/praleistų taškų santykio pasitraukė iš kovos dėl Mažosios taurės trofėjaus.

Rungtynes komandos pradėjo apylygiai ir prabėgus pirmajai kėlinuko pusei tik dviejų taškų persvara pirmavo „Green Death“ (10:8). Antroje kėlinuko pusėje svečiai spurtavo 10:2 ir pasibaigus pirmoms dešimt minučių pirmavo 18:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Naujokai“ dar padidino savo persvarą ir didžiąją kėlinuko dalį pirmavo beveik dviženkle persvara (28:19; 31:22). Per paskutines kėlinio minutes šeimininkai sugebėjo sumažinti turimą deficitą ir po pirmosios rungtynių dalies atsilikinėjo 28:33.

Trečiojo kėlinuko pradžioje, svečiams pirmaujant 37:30, ‘Green Death“ spurtavo 14:0 ir ne tik persvėrė rezultatą, bet ir susikrovė šešių taškų persvarą (43:37). Per likusį kėlinuko laiką „Naujokai“ laimėjo atkarpą 7:2 ir sumažino atsilikimą iki minimalaus – 44:45.

Paskutinis kėlinukas buvo nerezultatyvus. Svečiai dėka spurto 9:0 susigrąžino persvarą (53:47). Toliau didinti turimo pranašumo neleido varžovai ir „Green Death“ laimėta nedidelė atkarpa 6:3 leido jiems žengti į Mažosios taurės aštunfinalį, kuriame susikaus su „Lietuvos Šaulių sąjunga“

Po rungtynių „Naujokų“ treneris sakė: „Truputėlį gale paskubėjom su metimais, norėjome iškovoti pergalę daugiau nei 8 taškais, gaila, tačiau to pasiekti nepavyko. O šiaip komanda šiandien buvo užsivedus ir sužaidė neblogas varžybas“

Green Death: Petras Aleksonis – 21 tšk. (9 išpr. praž.), Andrius Grabauskas – 10 tšk., Igoris Konovalenko – 6 tšk.

Naujokai: Tomas Čepkauskas – 24 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Stankūnas – 12 tšk., Žygimantas Gulbinas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Netas2015 vasario 23 d., 22:53 val.
nuojauta neapgavo...
Anonimas2015 vasario 23 d., 12:24 val.
Jaučiu, kad kažkam sezonas šiandien baigsis, tik nežinau kam
„Naujokai“ neturėjo vargo su „Remza“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:56 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „Green Death“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Naujokai“ po pratęsimo palaužė „Olympic“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:27 val.)„R2P Sport – 2“ be didesnio vargo įveikė „Grean Death“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:20 val.)Banguotose rungtynėse pergale džiaugėsi „Abstinentai“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:29 val.)„BL Old“ nesugebėjo pasipriešinti „Green Death“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Naujokai“ nesunkiai susitvarkė su „Sportija“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 02:15 val.)„Naujokai“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Olimpyc“ krepšininkus (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Kaunas“ pratęsė „Green Death“ pralaimėjimų seriją iki penkerių. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 01:45 val.)Negausiai susirinkę „R2P Sport – 2“ krepšininkai nesunkiai įveikė „Grean Death“ ekipą (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)