Abstinentai vs Green Death (61:45)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Banguotose rungtynėse pergale džiaugėsi „Abstinentai“

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 01:29 val., peržiūros: 1205

Antradienį, lapkričio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTrekalama" pirmenybių E pogrupio rungtynės tarp vietos "Abstinentų" ir svečių "Green Death" ekipų. Pačioje rungtynių pradžioje į priekį išsiveržė šeimininkai, tačiau antrame kėlinuke geriau pasirodę svečiai perėmė iniciatyvą. Vis tik antrą pusę geria sužaidę "Abstinentai" išlaikė iniciatyvą ir šventė pergalę rezultatu 61:45 (15:10, 6:14, 18:10, 22:11).

Nors pačioje rungtynių pradžioje kiek geriau sužaidė svečiai, tačiau netrukus spurtavę aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą į savo pusę ir įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau žaidimas tarp komandų klostėsi nerezultatyviai, tačiau "Abstinentai" dar sugebėjo nežymiai padidinti savo pranašumą. 15:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą, tačiau "Green Death" ekipos žaidėjai nestovėjo vietoje ir spurtavę 0:7 rezultatą išlygino. Kiek vėliau "Abstinentai" buvo susigrąžinę pranašumą, tačiau neilgam, nes netrukus sekė dar septyni iš eilės svečių taškai, leidę jiems įgyti penkių taškų pranašumą. Pačioje kėlinio pabaigoje dar spėję taškus pelnyti "Abstinentai" kiek pagerino savo situaciją prieš antrą rungtynių dalį. 21:24.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė apylygiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek geriau sužaidę svečiai šiek tiek padidino savo pranašumą, bet neilgam, nes netrukus sekė aikštės šeimininkų spurtas, leidęs jiems susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas bei įgyti penkių taškų pranašumą. 39:34.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje svečiai ir vėl buvo priartėję prie varžovų, tačiau pastariesiems pataikius du tolimus metimus, skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Vėliau aikštės šeimininkai ir toliau sėkmingai rinko taškus, ko pasekoje "Green Death" nebe įstengė jų pasivyti ir turėjo pripažinti pralaimėjimą rezultatu 61:45.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Saulius Banaitis kalbėjo: "Labai banguotai pradėjome, iš tikrųjų, varžovai yra lygūs, buvo lygios jėgos, tačiau po ilgosios pertraukos pradėjome pataikyti, sumetėme savo tolimus metimus, tai, manau, ir padėjo mums laimėti".

"Abstinentai": Marius Liepa – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Šiukščius – 8 tšk., Saulius Banaitis – 8 tšk.

"Green Death": Linas Stašinskas – 17 tšk., Valdas Valksmanas – 8 tšk., Povilas Kliauza – 5 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „Ice“ susitvarkė su „Abstinentais“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 23:28 val.)Atkakliose rungtynėse „Green Death“ palaužė „Komandą X“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse Elektrėnų „Senoji versmė“ įveikė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:37 val.)Darniai rungtyniavusi „Kolpingo Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Abstinentus“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:45 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė „Green Death“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Aurelinas“ nesunkiai palaužė „Abstinentus“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:35 val.)„C“lygos varžybose „Kaunas“palaužė „Abstinentus“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:59 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Naujokai“ turėjo pripažinti „Green Death“ pranašumą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Naujokai“ šventė pergalę, tačiau į aštunfinalį žengė „Green Death“ (2015 vasario 24 d., antradienis, 00:03 val.)„Savi“ nesunkiai įveikė „Abstinentų“ ekipą. (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 21:51 val.)