Makroflex vs Šernai (59:55)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 17:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „Makroflex“ krepšininkai

2014 lapkričio 04 d., Antradienis, 20:24 val., peržiūros: 968

Lapkričio 4 dieną, 17.45 val., Lapių pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "30+" lygos komandos "Makroflex" (šeimininkai) ir "Šernai" (svečiai). Rungtynes drąsiai galima pavadinti labai permainingomis, iš pradžių į priekį žaibiškai nutolę šeimininkai vėliau prarado iniciatyvą ir pateko į gilią duobę. "Šernai" tvirtai pirmavo, turėjo net 15 taškų pranašumą, bet sugebėjo prarasti rungtynių kontrolę ir susitikimo pabaigoje viskas prasidėjo iš naujo. Nors geresnėje situacijoje dabar buvo "Makroflex" ekipa, bet svečiai turėjo ne vieną šansą išsigelbėti. Vistik šį vakarą sėkmė buvo šeimininkų pusėje, kurie ir laimėjo rezultatu 59:55.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie ne tik puikiai pataikė, bet ir ilgą laiką išlaikė savo krepšį visiškai sausą (9:0). Tačiau jau įpusėjus pirmąjam kėlinukui viskas pasikeitė kardinaliai, komandos tarsi apsikeitė vaidmenimis ir savo žaidimą pajutę svečiai spurtavo rezultatu 15:0. Vėliau komandų žaidimas vyko taškas į tašką, kol antrojo kėlinuko pabaigoje "Šernai" dar kartelį spurtavo. "Makroflex" komandos puolimas buvo visiškai uždarytas, o svečiai pasiekė net ir rekordinį – 15 taškų pranašumą. Prasidedant ilgajai pertraukai "Šernai" pirmavo rezultatu 22:37.

Nors trečiojo kėlinuko metu pirmuosius taškus ir pelnė "Šernai", tačiau tuo metu įvyko dar vienas lūžis šiame susitikime. "Makroflex" komanda pataikė keletą labai svarbių tolimų metimų, o tai užvedė visą komandą. Dabar jie sparčiai artėjo, o svečių negelbėjo nei keitimai, nei pertraukėlės. Skirtumas išnyko ir rungtynių finiše abi komandos viską pradėjo nuo nulio. Lemiamu metu geriau atrodė "Makroflex" ekipos nariai, kuriems rankos nedrebėjo, tuo tarpu rungtynių eigą galėję pakeisti svečių metimai skriejo pro šalį. Baudų taktika buvo pasitelkta kaip paskutinis šansas išsigelbėti, bet "Šernams" aiškiai trūko ne tik laiko, bet ir sėkmės. Rungtynes laimėjo aikštelės šeimininkai, rezultatu 59:55.

Nugalėtojų komandos treneris T.Litinskas po pergalės kalbėjo: "Žinojom, kad varžovai yra ginybinio pobūdžio komanda, jog pulti bus sunku. Patekus į duobę, po ilgosios pertraukos pavyko uždaryti varžovų puolimą, kuomet pakeitėme ginybos sistemą, bet tiesa sakant, nelabai ir tikėjau, kad išsikapstysim.

Makroflex: Nerijus Dirsė – 13 tšk., Andrius Matuzevičius – 12 tšk., Deividas Milaknis – 9 tšk.

Šernai: Paulius Atkočiūnas – 21 tšk., Skirmantas Staniulis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 10 tšk.

„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)E.Bacevičiaus tritaškis paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę „Makroflex“ ekipai (2015 sausio 06 d., antradienis, 20:04 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:24 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs SK „Vertigo“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)„30+“ lygos lyderiai nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 16 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Makroflex“ užtikrintai įveikė „Remzos“ krepšininkus (2015 kovo 31 d., antradienis, 22:59 val.)Gausiau susirinkusi „Makroflex“ ekipa pasiekė pergalę. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:41 val.)