Korys vs Makroflex (58:66)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 vasario 16 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„30+“ lygos lyderiai nusileido „Makroflex“

2015 vasario 16 d., Pirmadienis, 23:44 val., peržiūros: 1005

Pirmadienio vakarą KKL „30+“ lygos „Vertigo“ pirmenybėse „Korys“ formaliai savo aikštėje priėmė svečius – „Makroflex“ krepšininkus. Rungtynėse intrigos netrūko ir abi komandos inirtingai siekė pergalės. Nors po trijų kėlinių vis dar priekyje buvo „Korio“ vyrai, tačiau paskutiniame kėlinuke šeimininkai iniciatyvos neišsaugojo. Puikiai sužaidę svečiai paskutines dešimt minučių iškovojo pergalę prieš taškų nedalinančią „Korio“ ekipą (58:66).

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie sugebėjo išsiveržti į priekį (2:7). Kėlinukui persiritus į antrąją pusę skirtumas tarp ekipų sumenko iki minimumo (10:11). Vis tik, likusių keletos minučių atkarpą sėkmingiau sužaidę „Makroflex“ krepšininkai po pirmojo ketvirčio turėjo trapią trijų taškų persvarą (15:18).

Antrasis kėlinukas sėkmingiau prasidėjo „Koriui“. Šeimininkai ilgai nelūkuriuodami sugebėjo pasivyti bei pralenkti savo oponentus (22:20). Nors „Makroflex“ taikliu tolimu metimu buvo susigrąžinę minimalią persvarą (22:23), o vėliau rezultatas tapo lygus (24:24), tačiau būtent tada „Korys“ sužaidė trumpą ir sėkmingą atkarpą 5:0 ir nutolo 5-iais taškais (29:24). Nors svečiai į tai sugebėjo atsakyti 4-iais taškais iš eilės, tačiau šeimininkai dar kartą spurtavo 5:0 ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 6 taškai (34:28).

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir toliau buvo vyriškas, kietas ir atkaklus. Nors iki ketvirčio vidurio „Koriui“ pavyko išlaikyti iniciatyvą savo rankose, tačiau ilgainiui įsismaginę svečių krepšininkai savo varžovus pralenkė (41:44). Vis tik, ketvirčio pabaigą sėkmingiau užbaigė „Korys“. Šeimininkų ekipa laimėjo atkarpą 7:2 ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo 2-ų taškų pranašumą (48:46).

Paskutinis kėlinukas prasidėjo „Makroflex“ tritaškiu, o „Korys“ į tai atsakė keturiais taškais (52:49). Tačiau neilgai trukus svečiai surengė dar vieną sėkmingą spurtą 1:9 ir pirmaujanti komanda vėl pasikeitė (53:58). Perimtą iniciatyvą svečiai sugebėjo išlaikyti savo rankose. Nepaisant didelio varžovų noro iškovoti pergalę, „Makroflex“ vyrai nebuvo nusiteikę paleisti taškų, kuriuos jau turėjo savo kišenėje prieš lygos lyderius. Svečiai laimėjo rungtynes rezultatu (58:66).

Po rungtynių „Korio“ komandos atstovas spaudai Gediminas Smuikys sakė: „Ketvirtame kėlinyje užvaldė emocijos, nebuvo įžaidėjo, nes traumuotas – visa tai ir susidėjo. Varžovai pasiūlė kietą kovą ir buvo dar kietesni nei mes – tai bene viskas, kas nulėmė rungtynių baigtį“.

Korys: Laimonas Zvegas – 18 tšk., Kęstutis Sakalauskas – 13 tšk. (14 atk. kam.), Saulius Skruodys – 9 tšk.

Makroflex: Andrius Matuzevičius – 19 tšk., Martynas Motiejaitis – 13 tšk., Nerijus Dirsė – 13 tšk., Justinas Leitanas – 12 tšk.

SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:24 val.)SK „Vertigo“ paskutiniame kėlinyje vos neprisižaidė su „Makroflex“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)Stipriausia „30+“ lygos komanda ‒ „Korys“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 00:07 val.)„Remza“ palaužė „Makroflex“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 19:46 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ atsilaikė prieš „Makroflex“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Korys“ užtikrintai įveikė „Remzą“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 23:00 val.)„Korys“ nesunkiai susitvarikė su „Šilainiais“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Korys“ nervingose rungtynėse įveikė „Šernus“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„30+ lygoje“ dramatiška „Korio“ pergalė po prątesimo (2014 spalio 21 d., antradienis, 21:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Šilainiai“ palaužė „Makroflex“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 15:18 val.)