KORIO GRUPĖ vs KAUNO ENERGIJA (97:74)KĮKL » Atkrintamosios rungtynės
2007 kovo 18 d., Sekmadienis, 11:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Trijų dalių trileris pasibaigė "Korio grupės" triumfu

Laimono Zvego blokas Ramūnui Radavičiui
2007 kovo 18 d., Sekmadienis, 13:07 val., peržiūros: 3472

Šiandien paiškėjo dar viena KKL "Įmonių" lygos pusfinalio dalyvė. Ja tapo "Korio grupės" ekipa, savo namuose po dramatiškos kovos, rezultatu 97:74, nugalėjusi "Kauno energijos" komandą. Nors persvarą ir didelė, tačiau ji neatspindi aikštelėje tvyrojusios įtampos. Šeimininkai tik antroje rungtynių pusėje perėmė iniciatyvą ir laimėję seriją 2:1 pateko į pusfinalį.

Dikovos pradžioje abi ekipos apsikeitė taikliais metimais ir niekam nepavyko atitrūkti. Vistik, netrukus svečiai sugebėjo sėkmingai sužaisti trijų minučių atkarpą, kurią laimėjo 9:2, ir įgijo gan padorią 8-ių taškų persvarą. Šio spurto iniciatorius buvo Skirmantas Staniulis, pelnęs 7 taškus. Panašų pranašumą „Kauno energija“ turėjo ir po pirmojo kėlinio – 25:19. „Korio grupės“ komandai nesisekė metimai iš toli. Iš 12 mėginimų tikslą pasiekė vos vienas.

Pirmosiomis antrojo ketvirčio minutėmis šeimininkams pavyko pasivyti varžovus – 24:25. Tačiau 6 sausus taškus pelnę svečiai vėl atitolo – 31:24. „Korio grupės“ snaiperiai ir toliau šaudė pro šalį. Visi 7 bandymai nepasiekė tikslo. Vis dėlto, gerai žaisdami baudos aikštelėje, šeimininkai prieš ilgąją pertrauką sumažino savo deficitą iki minimumo – 35:36.

Po pertraukos abi komandos rungtyniavo taškas į tašką. Vos viena ekipa išsiverždavo į priekį, čia pat varžovai persverdavo rezultatą savo naudai. Emocijos aikštelėje liejosi per kraštus. „Korio grupės“ sirgaliai po kiekvieno taiklaus jų mėgiamos komandos metimo kėlė didžiulį triukšmą. Laimėję paskutines ketvirčio minutes 10:4, šeimininkai prieš paskutinį kėlinį pirmavo 60:53.

Lemiamajame ketvirtyje prasidėjo tikras nervų karas. Abi ekipos sunkiai tvardėsi po kiekvieno teisėjo švilpuko. Marius Antanaitis ( „Kauno energija“) po vieno tokio epizodo buvo nubaustas techninę pražangą, kuri jam jau buvo penktoji asmeninė. Jis buvo priverstas palikti aikštelę, taip aspunkindamas savo komandos kovą baudos aikštelėje. „Korio grupė“ ir toliau žaidė pakiliai ir agresyviomis atakomis vertė priešininkus sparčiai rinktis pražangas. Taip pat šeimininkų gretose „iššovė“ visas rungtynes tylėję snaiperiai, pataikę visus 5 tolimus metimus ( Saulius Skruodis 3/3). Sužaidus 6-ias minutes „Korio grupė“ spurtavo 13:0 ir susikrovė pergalingą 22-jų taškų persvarą. Svečiai per likusį laiką nesugebėjo nieko pakeisti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 97:74. Laimėję ketvirtfinalio serija 2:1, „Korio grupės“ krepšininkai pateko į pusfinalį, kuriame jų jau laukia „Kauno autobusai“.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 6 balus, o svečių strategas – po 7.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Laimonas Zvegas, pelnęs 25 taškus ( baudos 11/11). Taip pat jis dar pridėjo 10 atkovotų kamuolių ir 9 išprovokuotas pražangas ( 28 naud.kfc.). 24 taškus, 7 sugriebtus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus prie pergalės pridėjo Nerijus Paulauskas ( 32 naud.kfc.). Saulius Skruodis ir Nerijus Gricius atitinkamai pelnė 19 ir 17 taškų.

„Kauno energijos“ komandoje 22 taškus pelnė Skirmantas Staniulis( 6 naud.kfc.). 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių Mariaus Antanaičio sąskaitoje ( 8 naud.kfc.).

Po rungtynių nugalėtojų treneris Nerijus Jaškūnas teigė: „Komanda žaidė gerai nusiteikusi. Po paskutinių rungtynių buvo prirašyta daug komentarų kokie mes esame negeri. Tai mus supykdė ir papildomai paskatino gerai sužaisti. Manau mums pavyko įrodyti, jog nesame tokie jau blogi. Mano manymu pačios pirmos varžybos buvo atsitiktinumas ( 75:82 „Kauno energija“ laimėjo – aut.past.). Neturėjo būti trečių varžybų“.

„Kauno energijos“ strategas Gediminas Vasiliauskas kalbėjo: „Palūžome psichologiškai. Mūsų komandos nervai nėra geležiniai. Pradžioje tikrai gerai žaidėme, tačiau vėliau neišlaikė žaidėjų nervai ir gavosi kaip gavosi. Tikimės geresnių pergalių Mero taurėje“.

Mažąjį įmonių lygos finalą laimėjo "Korio grupė" (2007 balandžio 14 d., šeštadienis, 16:46 val.)Dar viena lengva "Korio grupės" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 12:54 val.)BBG po pratęsimo palaužė "Korio grupė" krepšininkus (2006 spalio 27 d., penktadienis, 22:01 val.)Pergalei pasiekti "Korio grupei" neprireikė daug pastangų (2007 vasario 20 d., antradienis, 22:54 val.)Net ir žaidėjų traumos nesutrukdė "Korio grupės" komandai iškovoti pergalę (2007 vasario 18 d., sekmadienis, 12:57 val.)Tritaškių ir nervų kare labiau pasisekė "Kauno energijai" (2006 gruodžio 08 d., penktadienis, 22:24 val.)"Korio grupė" tvirtai kyla aukštyn (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 13:23 val.)"Korio grupė" atsirevanšavo su kaupu (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 13:58 val.)Reguliarųjį sezoną "Korio grupė" užbaigė pergalę (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:43 val.)"Korio grupė" pratęsė pergalių seriją (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 20:47 val.)