ELTECHA vs ANTAKORA (111:49)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 12 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

"Eltecha" nepasigailėjo "Antakoros" krepšininkų

Su kamuoliu vienas geriausių "Eltechos" žaidėjų Rytis Anskaitis
2007 sausio 12 d., Penktadienis, 22:07 val., peržiūros: 4495

Šį vakarą ( 01.12) "Eltecha" savo aikštelėje priėmė "Antakoros" ekipą. Pergalę triuškinančiu rezultatu 111:49 iškovojo šeimininkai. Nuo pat susitikimo pradžios demonstravę puikų žaidimą, "Eltechos" žaidėjai pranoko varžovus visuose pagrindiniuose statistiniuose rodikliuose.

Dvikovos pradžia svečiams nieko gero nežadėjo. Vos šešiese susirinkę „Antakoros“ žaidėjai iškart susidūrė su galinga priešininkų puolimo mašina. Vienas po kito „Eltechos“ krepšininkų metimas skrodė tinklelį. Žaibiškomis kontraatakomis jie tiesiog žudė varžovus. Po pirmojo kėlinuko svečių defictas jau buvo pasiekęs 15 taškų.

Ir antrasis ketvirtis „Antakoros“ komandai nieko gero nežadėjo. Susidūrę su dar kibesne ir kietesne šeimininkų gynyba, jie negalėjo lengvai pelnyti taškus. Darydami apmaudžias klaidas svečiai ne kartą „Eltechai“ suteikė progą pelnyti lengvus taškus. Naudodamiesi priešininkų spragomis baudos aikštelėje, šeimininkai daugiausiai ir atakavo iš dviejų taškų zonos, kas jiems gerai sekėsi. Prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė net 34 taškai.

Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Ir taip jau buvo aiškus rungtynių nugalėtojas. Vistik šeiminkai net nemanė atsipalaiduoti ir neleido svečiams lengviau atsipūsti. „Antakorai“ nepavyko nei kiek priartėti prie „Eltechos“. Atvirkščiai, jų deficitas išaugo dar labiau. Šeimininkai per paskutiniąją dvikovos dalį pelnė net 34 taškus ir šventė įsūdingą pergalę rezultatu 111:49.

"Eltechos" vyriausias treneris abiejų teisėjų darbą įvertino devyniais balais.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo trys krepšininkai. Andrius Olberkis ir Rytis Anskaitis pelnė po 23 taškus ( naud.kfc. atitinkamai 24 ir 23), o Julius Okunevičius surinko 18 taškų ir atkovojo 10 kamuolių ( 21 naud.kfc.).

„Antakoros“ gretose pasižymėjo Mindaugas Antanaitis, surinkęs 20 taškų ( 10 naud.kfc.). 11 įmetė Ramūnas Daukša dar pridėjęs ir 7 atkovotus kamuolius.

Po rungtynių „Eltechos“ vyriausias treneris Romas Plytnikas buvo patenkintas pergalę. „Alinančios treniruotės davė savo rezultatų. Komandos sportinė forma kyla sezono eigoje“.

Suvalkiečiai nepasigailėjo "Antakoros" (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 19:44 val.)"Agava" nesunkiai įveikė "Antakorą" (2006 gruodžio 03 d., sekmadienis, 19:09 val.)"Elektros darbai" įveikė "Antakorą" (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 20:18 val.)"Baltijos baldų grupė" namuose sutriuškino "Antakoros" ekipą (2006 lapkričio 14 d., antradienis, 23:48 val.)"Korio grupė" nušlavė "Antakorą" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 13:01 val.)"Eltecha" sutriuškino grupės favoritus - "BBG" (2007 sausio 05 d., penktadienis, 23:48 val.)"Energijos sistemų servisas" sutrypė "Antakorą" ir pasiekė 2 lygos rekordus! (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Eltechai" neužteko jėgų vejantis varžovus (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 22:25 val.)Įspūdinga pirmoji ir paskutinė "Antaro" pergalė sezone (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 20:43 val.)"Lytagra" lygiai kovojo tik vieną kėlinį (2006 lapkričio 05 d., sekmadienis, 21:03 val.)