HELVINA vs KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ (77:80)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 30 d., Antradienis, 18:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė

Kęstutis Bytautas bando stabdyti Ardą Zinkų
2007 sausio 30 d., Antradienis, 20:45 val., peržiūros: 3730
Šiandien (01.30) VRM sporto salėje vykusiose rungtynėse, aikštės šeimininkai "Helvinos" krepšininkai patyrė skaudžią nesėkmę. Jiems rezultatu 77:80 teko pripažinti "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pranašumą.
Per visą mačą "Helvina" nepataikė nė vieno tritaškio, nors ir įtikinamai laimėjo kovą po krepšiais 42:30, bet beveik pagal visus kitus statistikos rodiklius varžovams nusileido.

Rungtynes aktyviau pradėjo namų ekipa, veržliais prasiveržimais oponentų gynybą draskiusi ekipa, jau pirmosiomis minutėmis įsiveržė į priekį 6:2. Vėliau
abi komandos neskubėjo ir po truputį rinko taškus. Visgi sėkmingiau pirmąją rungtynių atkarpą sužaidė "Kauno švara & Kelių remonto grupė" – 20:13.

Antrasis kėlinys priklausė svečių komandai. Nuo pat pirmųjų minučių jų žaidimas tapo žymiai geresnis. Taiklūs metimai leido ne tik pasivyti, bet ir persverti rungtynių rezultatą savo klubo naudai – 38:39.

Po ilgosios pertraukos svečių pranašumas dar labiau išaugo.
Aikštės šeimininkai atrodė sutrikę, vis dažniau "dovanojo" kamuolius varžovams, kurie nesunkiai juos versdavo taškais. Paskutinių minučių atkarpoje "Kauno švara" spurtavo 12:0 ir įgijo apčiuopiamesnę persvarą – 56:69.

Paskutiniajame kėlinuke "Helvina" iš visų jėgų stengėsi pasivyt varžovus, bet vos tik pavykdavo tai padaryt, klaidos ir taiklūs varžovų metimai sumažindavo pergalės viltis. Nors R.Mickūnas paskutinę mačo sekundę ir pataikė dvitaškį, bet jis jau nieko nebelėmė.
"Kauno švara & Kelių remonto grupė" švenčia pelnytą pelnytą pergalę 77:80.

Po rungtynių pakalbintam nugalėtojų treneriui nebuvo suprantami visi arbitrų sprendimai ir teigė, kad rungtynės buvo labai sunkios...

Abiejų komandų treneriai varžybų arbitrams skyrė po 8 balus iš 10.

"Kauno švaros & Kelių remonto grupės" gretose rezultatyviausiai žaidė R.Motys, pelnęs 26 taškus (10/17 – dvitaškiai, 11 atkovotų kamuolių, 4 blokai), R.Bagdonas – 17 tšk. (6 rezultatyvus perdavimai, 5 perimti kamuoliai), E.Paškauskas – 15 tšk. (8 atk. kam.).

"Helvinos" ekipoje išsiskyrė A.Zinkus – 24 tšk. (10/10 – baudų metimai, 7/10 – dvitaškiai), V.Bložė – 17tšk., R.Mickūnas – 15tšk. (12 atk. kam.).
Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:14 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:41 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)"Kauno švara & Kelių remonto grupė" "Įmonių" lygoje iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 13:58 val.)"E United" dar kartą įrodė savo pranašumą prieš "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" ekipą (2007 sausio 09 d., antradienis, 22:40 val.)"Kauno Švara & KRG" toliau skina pergales (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 20:52 val.)„Kauno švara & Kelių remonto grupė“ "Įmonių" lygos sezoną pradėjo sunkia pergalę svečiuose (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 20:40 val.)"Kauno švara & KRG" išplėšė pergalę po pratęsimo (2007 sausio 15 d., pirmadienis, 20:40 val.)