ONRAMA vs KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ (57:88)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 07 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos"

Rezultatyviausias susitikimo žaidėjas Remigijus Motys dėl vietos po krepšiu kovoja su varžovu
2007 sausio 07 d., Sekmadienis, 13:58 val., peržiūros: 3988
Šį sekmadienį "Įmonių" lygos A pogrupyje aikštės šeimininkė "Onrama" priėmė "Kauno Švarą & Kelių Remonto Grupę". Šeimininkai svečiams sugebėjo priešintis tik pirmąjį ketvirtį ir patyrė triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 57:88.

Susitikimas prasidėjo rezultatyvių, gražiu žaidimu, abi komandos daug mieliau puolė nei gynės, bet po kurio laiko "Kauno Švaros & Kelių Remonto Grupės" puolimo mašina tarsi sustojo, svečiai penkias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. "Onrama" tuo netruko pasinaudoti ir išsiveržė į priekį. "Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" paprašė minutės pertraukėlės, po kurios jų žaidimas ženkliai pagerėjo, svečiai pradėjo tirpdyti savo taškų deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių aikštės šeimininkai turėjo 3 taškų persvarą 17:14.

Antrjame ketvirtyje "Kauno Švaros & Kelių Remonto Grupės" žaidėjai išlaikė žaidimo vadžias savo rankose bei susigrąžino pranašumą. "Onramos" vyrai atrodė kiek sutrikę, dažnai strigdavo judrioje varžovų gynyboje ir per pirmąsias septynias antrojo kėlinio minutes pelnė vos tašką. Skirtumas vis augo ir po pirmųjų dviejų kėlinių švieslentėje degė skaičiai 26:38.

Ir po pertraukos vaizdas aikštėje nepasikeitė. Svečiai nemažino apsukų ir didino savo atotrūkį. Šeimininkams nepadėjo net triukšmingas sirgalių palaikymas. "Onrama" niekaip nesugebėjo rasti savo žaidimo ir prieš paskutinįjį ketvirtį ekipas jau skyrė 24 taškai – 41:65.

Ketvirtasis kėlinukas tebuvo tik formalumas. "Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" dar kiek padidino savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 57:88.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Kęstutis Bytautas teigė, jog pati pradžia buvo sunki, matyt, tai lėmė šventės. "Po to komanda įsižaidė, logiškas rezultatas" kalbėjo treneris.

"Onramos" gretose išsiskyrė Mindaugas Navickas, atlikęs dvigubą dublį – 23 taškai, 12 atkovotų kamuolių. Dvigubą dublį taip pat atliko Gediminas Mikštas – 12 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių.

"Kauno Švaros & Kelių Remonto Grupės" ekipoje nesustabdomas buvo Remigijus Motys pelnęs 30 taškų bei atkovojęs 9 kamuolius. 12 taškų įmetė Martynas Senkus, 9 – Egidijus Paškauskas tiek pat kartų sugriebęs atšokusį kamuolį.

Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)"iV Internetas Visiems" nepasigailėjo "Onramos" (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 21:09 val.)Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 sausio 30 d., antradienis, 20:45 val.)"Kauno Švara & Kelių remonto grupė" iškovojo dramatišką pergalę (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 20:15 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 vasario 04 d., sekmadienis, 21:14 val.)Įtikinama "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" komandos pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:41 val.)"Kauno švara & Kelių remonto grupė" "Įmonių" lygoje iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:22 val.)"E United" nesunkiai nugalėjo "Onramą" (2007 vasario 05 d., pirmadienis, 00:35 val.)"Kauno vandenys" nušlavė "Švarą" (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 21:06 val.)"Šilduva" nesunkiai išvykoje palaužė "Onramą" (2007 sausio 14 d., sekmadienis, 14:39 val.)