Kauno technologijos universitetas vs Plastena (82:71)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 29 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė

2018 balandžio 29 d., Sekmadienis, 18:33 val., peržiūros: 1248

Sekmadienį, balandžio 29 dieną, KTU chemijos fakulteto sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, pusfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno technologijos universitetas” bei svečių „Plastena“. Jau nuo antrojo kėlinio pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Jie susikūrė dviženklį pranašumą ir ramiai laukė rungtynių pabaigos.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri, dėka taiklių tolimų metimų, netrukus įgijo devynių taškų atotrūkį. Visgi, šalto dušo rungtynių pradžioje gavusi „KTU“ ekipa, grįžo į kovą ir kantriai mažino savo atsilikimą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:19. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu, bet vėliau geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo devynių taškų pranašumą. Vėliau „Plastena“ pradėjo vytis savo varžovus, bet tuomet vienas jų ekipos žaidėjas gavo diskvalifikacinę pražangą ir paliko savo komandą kovoti penkiese. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:33.

Trečiajame kėlinyje „KTU“ ekipa pradėjo bėgti nuo savo varžovų, o labiausiai prie to prisidėjo taiklūs tolimi metimai. Netrukus komandas skyrė jau solidus dviženklis skirtumas. Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 69:57. Lemiamo ketvirčio metu „Plastena“ dar bandė įgelti savo varžovams, tačiau aikštelės šeimininkai gana sėkmingai atlaikė varžovų šturmą ir išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 82:71.

Rytis Krušinskas („Kauno technologijos universitetas“):
“Manau, kad varžovai pavargo. Rungtynės, kaip pusfinaliui, buvo įtemptos – to ir buvo galima tikėtis. Emocijų buvo daug. Bet gražus krepšinis, taškų daug įmetėm ir tuo džiaugiamės“.

Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Kauno technologijos universitetas“ namie krito prieš „Vilmistą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 20:30 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Kauno technologijos universitetas“ lengvai įveikė „Telia“ krepšininkus (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 17:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ palaužė „Plasteną“ ir keliauja į finalą (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)V. Pliauga ištempė „Kauno technologijos universitetą“ į Įmonių lygos Mažosios taurės pusfinalį (2018 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)