Dakra ‒ GAGA Studio vs Kauno MTTC ‒ Smart Team (85:42)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę

2018 vasario 15 d., Ketvirtadienis, 22:39 val., peržiūros: 669

Ketvirtadienį, vasario 15 dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Mažosios taurės, H pogrupio komandų – vietos „Dakra ‒ GAGA Studio“ bei svečių „Kauno MTTC ‒ Smart Team“. Visų rungtynių metu aiškiai matėsi, kad aikštelės šeimininkai yra kur kas pajėgesni už savo varžovus. Nors svečiai sužaisdavo ir sėkmingų atkarpų, tačiau galutinis rungtynių rezultatas rodo kitą vaizdą.

Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai, abejoms komandoms gan sunkiai sekėsi rinkti taškus ir likus žaisti keturias minutes, komandas skyrė vos du taškai, o bendrai jos buvo įmetusios vos 12-ą taškų. Visgi, kėlinuką kur kas aukštesne nata užbaigė aikštelės šeimininkai ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:8. Antrojo kėlinuko metu komandos žaidė gana apylygiai, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo „Dakra ‒ GAGA Studio“, kurie po truputį didino savo pranašumą. Toks žaidimas tvyrojo viso kėlinio metu, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:18.

Trečiąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo 14:0 spurtu ir įgijo jau 30-ies taškų pranašumą. Vėliau „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ ekipai pavyko atsigauti ir palaikyti varžovų žaidimą. Per likusį kėlinio laiką, skirtumas tarp komandų per daug nekito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:35. Lemiamas kėlinukas teliko tik formalumas, o „Dakra ‒ GAGA Studio“ ir toliau spaudė savo varžovus ir tai jiems davė vaisių, kadangi jiems pavyko įgyti jau didesnį nei 40-ies taškų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 85:42.

Vidmantas Labašauskas („Dakra ‒ GAGA Studio“):
„Pergalę lėmė ilgesnis suoliukas ir didesnis meistriškumas. Kaip matot, komandų skirtumas yra ženklus ir nėra ką čia daugiau komentuoti“.

„Dakra ‒ GAGA Studio“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 23 d., penktadienis, 00:20 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ nesunkiai įveikė „Leituvos geležinkelius“ (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)Dramatiškoje kovoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ nutraukė „Slepikas Motorsport“ pergalių seriją (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 00:16 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „ACME“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.),,Darka ‒ Košmaras“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš ,,Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ sutriuškino „Telia“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)D. Kielos trigubas dublis nublanko prieš triuškinančią „Dakra ‒ GAGA Studio“ pergalę (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai įveikė savo varžovus (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:35 val.)