Modesta vs Dakra ‒ GAGA Studio (46:87)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

D. Kielos trigubas dublis nublanko prieš triuškinančią „Dakra ‒ GAGA Studio“ pergalę

2018 vasario 26 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 774

Pirmadienį, vasario 26 -ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimanzijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, Mažiosios taurės, H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko „Modesta“ ir svečių teisėmis atvykę „Dakra ‒ GAGA Studio“

Rungtynes abi komandos pradėjo vangiai, tačiau svečiai smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir atitrūko, bet kėliniui persivertus į antrąją pusę po ilgos pertraukos šeimininkai pelnė pirmuosius taškus. Svečiai kiek geriau žaidė puolime, o šeimininkų rezultatyvios atakos buvo retas reiškinys. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė dviženklis „Dakra ‒ GAGA Studio“ pranašumas. Antrame kėlinyje „Modesta“ ir toliau nesusitvarkė su varžovų puolimu, patys kėlinuką ir vėl pradėjo sausa atkarpa. Žaidimas aikštelele daugmaž išsilygino, svečiai ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose – 18:42

Trečiasis kėlinukas prasidėjo de javu. „Dakra ‒ GAGA Studio“ surengė kelias rezultatyvias atakas, o šeimininkams pasižymėti reikėjo beveik keturių minučių. Tačiau iš toli savo varžovus pradėję terorizuoti „Modestos“ krepšininkai sužaidė rezultatyviausią kėlinuką ir varžovams nesusileido nei tašku (17:17), bet vistiek turėjo triuškinantį 25 taškų deficitą – 35:60. Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas. Atsipalaidavę svečiai mėgavosi žaidimu ir dar labiau padidino savo pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 46:87 (9:20, 9:23, 17:17, 11:27).

„Vėjų linija & Garliavos duona“ atsilaikė prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (74:65) (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko gerokai paprakaituoti rungtynėse prieš „Dakra ‒ GAGA Studio“ (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Ketvirtajame kėlinuke iniciatyvą perėmusi „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Celsį“ (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Po atkaklios kovos „Dakra – GAGA Studio“ įveikė „Kesko Senukus“ (2018 sausio 23 d., antradienis, 22:21 val.)Nerezultatyvių rungtynių pabaigoje „Dakra ‒ GAGA Studio“ palaužė „Enersteną“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ išlygino serijos rezultatą (2018 kovo 23 d., penktadienis, 00:20 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ trijų rungtynių serijoje palaužė „Dakrą ‒ GAGA Studio“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)Audringame mūšyje “Festo & IT – Taškas.lt kompiuteriai” palaužė „Dakra – GAGA Studio“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 22:37 val.)