Kauno technologijos universitetas vs Dakra ‒ GAGA Studio (75:61)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 18:16 val., peržiūros: 935

Lapkričio 19 dieną, 15:30 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kauno technologijos universitetas“ (šeimininkai) ir „Dakra ‒ GAGA Studio“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, jau nuo pat pirmųjų minučių tapo aišku, kad kova vyks iki pat galo. Nors abi komandos žaidė banguotai, tačiau lemiamoje susitikimo dalyje geriau pasirodė šeimininkai, kurie laiku pataikė, privertė varžovus klysti ir užtvirtino savo pergalę rezultatu 75:61 (17:26, 20:13, 17:13, 21:9).

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė svečiai, „Dakra ‒ GAGA Studio“ krepšininkai pirmojo kėlinuko metu sužaidė labai rezultatyviai, daug kartų ir sėkmingai atakavo iš toli ir nepastebimai jų pranašumas pasiekė 9 taškus. Tačiau jau antrojo ketvirčio metu jų puolimas visiškai užsikirto, o „KTU“ puikiai išnaudojo savo jėgą po krepšiais. Skirtumas praktiškai išnyko ir abi komandos jau žaidė taškas į tašką. Prasidedant ilgajai pertraukai „Dakra ‒ GAGA Studio“ pirmavo jau tik 2 taškeliais 37:39.

Antroje rungtynių dalyje kova tapo tik dar labiau atkakli. Dabar komandos žaidė ne tik lygiai, bet ir labai kietai, net 4 kartus buvo fiksuotos nesportinės pražangos, sykį ir techninė. Nuo to susitikimas tik tapo dar įdomesnis, o žaidėjai tikrai turėjo motyvacijos kautis dėl pergalės. Rungtynių lūžis, galima sakyti, įvyko ketvirtojo kėlinuko pabaigoje, kuomet „KTU“ buvo priekyje vos keliais taškeliais, tačiau žaidėjai pataikė kelis itin svarbius tolimus metimus ir nutolo. „Dakra ‒ GAGA Studio“ ėmė skubėti, greitas žaidimas kurį laiką suteikė vilties, bet užteko vos kelis kartus suklysti ir varžovai nutolo. Paskutinėmis minutėmis „KTU“ padidino savo persvarą net iki 14 taškų, bet šis skirtumas tikrai neatspindi vykusios kovos. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:61.

Vytautas Barkauskas („Kauno technologijos universitetas“):

„nors mes ir turėjome ūgio pranašumą, tačiau varžovai labai sėkmingai žaidė du prieš du, mus aplenkė greičiu ir tik vėliau mums pavyko apsigynti. Rungtynes laimėjome tik pačioje pabaigoje, kuomet sužaidėme geriau, pataikėm svarbius metimus, privartėm varžovus klysti“.

Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.),ASU & Co ,,AngroVIS"" rungtynių pabaigoje įveikė ,,Kauno technologijos universitetas" (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:25 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 20:17 val.)