Kauno technologijos universitetas vs Ryterna (76:80)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 16:43 val., peržiūros: 1019

Sekmadienį KTU sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės , kuriose susitiko „Kauno technologijos universitetas“ („KTU“) 5ir svečių teisėmis atvykę „Ryterna“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 7:6). Antroje kėlinuko pusėje „KTU“ žaidėjas M.Makulavičius įnešė gyvybės puolime, kur toliau išlaikė pranašumą savose rankose, tačiau „Ryterna“ užpuolė keletą greitų atakų ir susigrąžino lyderio vaidmenį ( 18:20). Antrame kėlinyje tik ketvirtą žaidimo minutę komandos pelnė taškus. „Ryterna“ sugebėjo pristabdyti šeimininkų puolimą ir greitai susikrovė 7 taškų pranašumą ( 23:30). Likus žaisti tris minutes svečiai įjungė aukštesnę pavarą puolime, kur atotrūkis išaugo iki 18 taškų – 27:45.

Antrame kėlinyje „KTU“ sustabdė varžovų puolimą, o patys greitomis atakomis sumažino skirtumą iki 8 taškų ( 42:50). Vis dėlto, „Ryterna“ atsigavo po šalto dušo bei atstatė dviženklį pranašumą ( 49:59). Ketvirtame kėlinyje „KTU“ pradėjo sausa atkarpa 5:0 ir ėmė lipti varžovams ant kulnų. Ketvirčio pabaigoje „Ryterna“ toliau išlaikė saugų pranašumą ( 64:72). Vis dėlto, „KTU“ pavyko prisivyti varžovus iki keturių taškų, tačiau K.Dmitrijevas pelnė svarbius 8 taškus paeiliui, kur svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 76:80 (18:20, 9:25, 22:14, 27:21)

Po laimėtų rungtynių „Ryternos“ ekipos treneris,G.Kamarauskas, kalbėjo apie banguotą komandos žaidimą:
„Sekmadienis. Vieni gal per daug pailsėję, kiti iš vakar vakaro pavargo. Vis dėlto, sunkios šiandien rungtynės. „KTU“ yra susižaidusi komanda. Šiandien laimėjome prieš stiprią komandą“

„Plastena“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2018 balandžio 30 d., pirmadienis, 20:48 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 19:37 val.)„Pastolinis“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 19:39 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:26 val.)Pusfinalio starte ‒ „Kauno technologijos universiteto“ pergalė (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 18:33 val.)Rungtynes palaužę „Bitdefender ‒ Altacom“ susitvarkė su grupės lyderiais „Kauno technologijos universitetas“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 20:57 val.)Po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ prasibrovė į pusfinalį (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:41 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)