UNO vs DNC prekyba (51:70)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 rugsėjo 26 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„DNC prekyba“ neturėjo daug vargo su „UNO“

2018 rugsėjo 26 d., Trečiadienis, 23:07 val., peržiūros: 1011

Trečiadienį, rugsėjo 26- ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL „Kauno miesto Mero krepšinio turnyro 2018“, B pogrupio rungtynės, kuriose šeimininkai „UNO“ priėmė varžovų „DNC prekyba“ mestą iššūkį.

Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų dvitaškiu, tačiau po to svečiai jiems atsakė 9 taškais paeiliui ir po nerezultatyvios pirmosios ketvirčio pusės priekyje 2:9 buvo svečiai. „DNC prekyba“ ir toliau kontroliavo žaidimą bei išlaikė pranašumą iki ketvirčio pabaigos – 12:19. Antrajame ketvirtyje šeimininkai ir toliau sunkiai rinko taškus, o jų varžovai netrukus įgijo dviženklę persvarą (12:28). Greitą žaidimo tempą propagavę svečiai prieš ilgąją pertrauką susikrovė 15 taškų pranašumą – 23:38.

Po pertraukos „UNO“ žaidėjai spurtavo 10:0 ir per pusę kėlinio nei taško nepraleidę šeimininkai vėl grįžo į rungtynes – 33:38. Svečiai netrukus pataikė du tritaškius paeiliui ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki ketvirčio pabaigos – 39:52. Lemiamo kėlinuko pradžiai vėl buvo sėkmingesnė svečiams, kurie netrukus pradėjo triuškinti savo varžovus – 39:59. Nors šeimininkai ir bandė kabintis į rungtynes pagerinę puolimą, tačiau skylėta gynyba neleido prisivyti varžovų. Rungtynės baigėsi įtikinama „DNC prekybos“ pergale – 51:70.

„DNC Prekyba“ turėjo vargo su „Lietuviški Patiekalai – PRO Angels“ ekipa (2018 spalio 01 d., pirmadienis, 20:23 val.)„DNC prekyba“ Kauno miesto mero taurės varžybas pradėjo nesunkia pergale prieš „Bella Italia – Feniksą“ (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 21:16 val.)Grupės lyderių dvikovoje ‒ sunki „DNC Prekybos“ pergalė prieš „Žaliakalnį“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 19:35 val.)Ketvirtame kėlinyje „Žaliakalnis“ įrodė pranašumą prieš „UNO“ ekipą (2018 rugsėjo 20 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)Trečiajame ketvirtyje subyrėjusi „Bella Italia – Feniksas“ komanda triuškinančiai pralaimėjo „UNO“ (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Omega“ kiek netikėtai įveikė „DNC prekybos“ krepšininkus ir žais Kauno mero Didžiosios taurės pusfinalyje (2018 spalio 15 d., pirmadienis, 21:21 val.)Nervų karą laimėjusi „Kauno Rami“ žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2018 spalio 14 d., sekmadienis, 22:37 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „UNO“ krepšininkai visgi nepagavo „Lietuviški patiekalai ‒ Pro Angels“ ekipos (2018 spalio 03 d., trečiadienis, 22:18 val.)