Resmila.lt vs Baltic Transline (77:76)Kauno Mero taurė 2018 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 08 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis palaužė „Baltic Transline“ (77:76)

2018 spalio 08 d., Pirmadienis, 22:42 val., peržiūros: 912

Pirmadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Kauno Mero taurės rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Resmila.lt“ su svečiais „Baltic Transline“ krepšininkais. Permainingose rungtynėse, tik paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo šeimininkai „Resmila.lt“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai kurie pradžioje kėlinio pabėgo nuo varžovų (13:6). Tačiau besibaigiant pirmąjam kėliniui po taiklaus V.Bezrukov baudos metimo, svečiai sumažino atsilikimą iki 4 taškų (22:18).

Antrąjame kėlinyje persvarą ir toliau savo rankose laikė „Resmila.lt“ ir po taiklių M. Maslenikovo baudų metimų rezultatas buvo (31:24). Pirmąją rungtynių pusę spurtu 7:0 užbaigė šeimininkai ir rezultatas švieslentėje buvo (42:33).

Trečiajame kėlinyje „Resmila.lt“ ir toliau bėgo nuo varžovų ir rezultatas jau buvo (53:37), tačiau svečiai susiimė ir spurtavo 18:0, kas leido netgi besibaigiant trečiajam kėliniui persverti rezultatą. Prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje buvo lygybė (58:58).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau tęsė savo spurtą kuris leido pirmauti (66:74). Tačiau rungtynių pabaigoje šeimininkai susikaupė ir spurtavo 10:2 ir po taiklaus M. Maslenikovo baudos metimo pergalė šventė „Resmila.lt“ (77:76).

„Resmila.lt“ komandos žaidėjas R.Vaitasius:

Komandos pergalę lėmė kovingumas, nes labai užsivedę buvome, nors ir negausiai susirinkome, kaip ir varžovai, manau, kad ir pas mus, ir pas juos dar pastiprinimo trūko, tačiau mes labai norėjome laimėti ir kovingumo dėka nugalėjome.

„Laipsniai“ po atkaklios kovos įveikė „Baltic Transline“ (2018 spalio 18 d., ketvirtadienis, 21:27 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt be vargo susidorojo su „Baltic Transline“ krepšininkais (2018 rugsėjo 23 d., sekmadienis, 21:14 val.)Antroje rungtynių pusėje „Resmila.lt“ įrodė pranašumą prieš „Vakarus“ (2018 spalio 17 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Resmila.lt“ nesunkiai įveikė BC „Rhino“ (2018 spalio 05 d., penktadienis, 19:58 val.)„Coca-Cola“ laimėjo Mažosios taurės trečiąją vietą (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 14:22 val.) BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2018 spalio 10 d., trečiadienis, 20:11 val.)„Baltic Transline“ tik paskutiniame ketvirtyje susidoro su BC „Rhino“ (2018 spalio 07 d., sekmadienis, 21:33 val.)„ICE“ pergale pradėjo savo sezoną (2018 rugsėjo 21 d., penktadienis, 01:29 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę „Kauno Rami“ pavogė pergalę iš „Resmila.lt“ (2018 spalio 21 d., sekmadienis, 21:52 val.)