Advokatų kontora „Konsus“ vs DNC (90:91)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai

2016 spalio 05 d., Trečiadienis, 22:55 val., peržiūros: 1174

Spalio 5 dieną, 20:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko Kauno mero taurės 2016 komandos Advokatų kontora „Konsus“ (šeimininkai) ir „DNC“ (svečiai). Rungtynes labai galingai pradėjo „DNC“ žaidėjai, kurie varžovus pribloškė spurtu 14:0, o antrojo kėlinuko metu jų persvara išaugo net iki 18 taškų. Nors atrodė, kad atsitiesti Advokatų kontora „Konsus“ ekipai nepavyks, bet G. Kurtinaičio vedama komanda sugebėjo pakilti iš labai gilios duobės, o rungtynėms artėjant į pabaigą net ir persverti rezultatą savo naudai. Nors „DNC“ lemiamu metu vėl turėjo pranašumą savo pusėje, bet Advokatų kontora „Konsus“ paskutinėmis akimirkomis surengė tikrą tritaškių šou ir vos nepavogė pergalės iš savo varžovų. Rungtynės baigėsi tik minimaliu „DNC“ komandos pranašumu 90:91.

Rungtynių pradžia buvo tikras košmaras Advokatų kontora „Konsus“ žaidėjams, kurie visiškai nesugebėjo pelnyti taškų, o dažnos diskusijos su teisėjais tik dar labiau skandino ekipą. Tuo tarpu „DNC“ krepšininkai jautėsi puikiai, o jų pranašumas įpusėjus kėlinukui buvo daugiau nei solidus (0:14). Advokatų kontora „Konsus“ atsibudo tik pirmojo kėlinuko pabaigoje, kuomet gerokai padidėjo rezultatyvumas, bet varžovai jau buvo pabėgę tolyn. Vienu metu „DNC“ pranašumas pasiekė net 18 taškų ribą ir atrodė, kad šiandien intrigos nebebus, bet tuomet, nors ir menkas viltis, atgaivino G.Kurtinaitis, kuris pelnė 8 taškus paeiliui ir leido savo komandai deficitą sumažinti iki 10 taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo „DNC“ pirmaujant rezultatu 38:48.

Savo puikų pasirodymą G.Kurtinaitis pratęsė ir po ilgosios pertraukos, o skirtumas dar labiau sumažėjo, kol galiausiai sugrįžo intriga. „DNC“ komanda prarado visą turėtą pranašumą ir vienu metu netgi patys atsidūrė besivejančių vaidmenyje. Žaidimas dabar tapo daug emocingesnis ir atkaklesnis, abi komandos labai dažnai pažeidinėjo taisykles, o pražangų skaičius augo nesustodamas. Lygus žaidimas vyko iki pat rungtynių pabaigos, o tuomet K. Meiliūno vedami „DNC“ žaidėjai pasiekė, atrodytų, saugų 8 taškų pranašumą (81:89). Žaisti buvo likę kiek mažiau nei pusė minutės, tad Advokatų kontora „Konsus“ dar pabandė griebtis pražangų taktikos. O pasirodo šis sprendimas pasiteisino daugiau nei komanda galėjo tikėtis. „DNC“ prastai pataikė nuo baudų metimo linijos, o desperatiški Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai vienas po kito krito į varžovų krepšį. Skirtumas akimirksniu ištirpo iki 1 taškelio ir negana to „DNC“ suklydo perduodami kamuolį. Advokatų kontora „Konsus“ turėjo šansą laimėti, bet paskutinis tolimas metimas skriejo pro šalį ir pasibaigęs laikas nulėmė „DNC“ ekipos pergalę rezultatu 90:91.

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 32 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Eimutis Mičkauskas – 19 tšk. (12 atk. kam.), Lukas Jasevičius – 11 tšk. (12 atk. kam.)

DNC: Andrius Gedminas – 23 tšk., Karolis Meiliūnas – 16 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 16 tšk., Paulius Valentukonis – 13 tšk. (19 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Po ilgosios pertraukos atsibudę „DNC“ nesunkiai susitvarkė su „ICE“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:49 val.)BC „Boom“ netikėtai eliminavo „DNC“ ekipą iš tolimesnės kovos (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:32 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį (2016 spalio 14 d., penktadienis, 22:19 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.)Rungtynių pabaigoje pavargusi Advokatų kontora „Konsus“ nusileido „Ice“ krepšininkams (2016 rugsėjo 22 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)Ketvirtame kėlinuke subyrėjusi „Kauno technikos kolegijos“ ekipa pralaimėjo „DNC“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 19:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)„DNC“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Uno“ ekipą (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 21:22 val.)Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 19:52 val.)