Hidraulinės sistemos vs Advokatų kontora „Konsus“ (74:57)Kauno mero taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Didžiosios taurės Mažasis finalas
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečią vietą Kauno mero Didžiosios taurės mažąjame finale iškovojo „Hidraulinės sistemos“

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 19:52 val., peržiūros: 1124

Spalio 23 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko Kauno mero Didžiosios taurės mažojo finalo rungtynės, kuriose „Hidraulinės sistemos“ rungtyniavo prieš Advokatų kontorą „Konsus“.

Rungtynes geriau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kurios trečią minutę pirmavo rezultatu 7:2. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Septintą minutę komandas vis dar skyrė penki taškai (14:9). Visgi kėlinio paskutinėmis minutės geriau rungtyniavo „Hidraulinės sistemos“, kuriom pavyko įgyti 10 taškų pranašumą (21:11).

Antro kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Hidraulinės sistemos“ (24:11). Netrukus šešis taškus be atsako pelnė „Konsus“, po kurių sužaidus beveik dvi minutes „Hidraulinės sistemos“ paprašė minutės pertraukėlės (24:17). Po minutės pertraukėlės spurtą surengė „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė 11 taškų be atsako (35:17). Visgi paskutinėmis kėlinio minutėmis „Konsus“ sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (37:24).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes komandas skyrė 13 taškų (42:29). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė „Konsus“, po kurių komandas skyrė septyni taškai (42:35).Prasidėjus antrai kėlinio pusei persvarą pavyko padidinti „Hidraulinėms sistemoms“ (48:37). Paskutinėmis kėlinio minutėmis geriau rungtyniavo „Konsus“, kuriem pavyko priartėti prie varžovų iki septynių taškų (50:43).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Hidraulinės sistemos“ (54:43). Pamažu jų persvara augo ir vėliau. Sužaidus šešias minutes kėlinyje komandas skyrė 16 taškų (63:47). Kiek vėliau „Konsus“ buvo sumažinę persvarą iki 11 taškų (65:54), bet rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynių interviu galite pamatyti VIDEO skiltyje...

Hidraulinės sistemos: Ignas Krukonis – 21 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 13 tšk., Marius Šumlinskas – 10 tšk. (19 atk. kam.), Liudas Čekavičius – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Lukas Jasevičius – 11 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Vaškevičius – 10 tšk.

Įtemptose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 21:58 val.)Dar nepralaimėjusios komandos statusą gana nesunkiai išsaugojo „Sporto manija“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:48 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „DNC“ ekipai (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 00:17 val.)BC „Boom“ triumfas: pateikę dar vieną sensaciją, pirmą kartą klubo istorijoje žais finale (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Sporto manija“ gana nelengvai prasibrovė į finalą (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be gailesčio sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:33 val.) Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkai po ilgosios pertraukos įveikė „UNO“ komandą (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Hidraulinių sistemų“ įžanga į sezoną pažymėta užtikrinta pergale (2016 rugsėjo 19 d., pirmadienis, 22:56 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškopė į pusfinalį (2016 spalio 14 d., penktadienis, 22:19 val.)